bugün

kocasını aldatmış at çöpe gitsin anlayışıyla ne kadar da medeni insanları barındıran bir ülke olduğumuzu çok rahat görebiliyorum. kocasını aldatan biri insansa her türlü ölüm nedeni araştırılmalı her türlü insani görev yapılmalıdır. geri kalanı kocayı ilgilendirir tüm türkiye yi değil.
(bkz: hıncal sizden önce davrandı)**
(bkz: kocasını tam aldatamadan gitmek)
uzatma uzatma yeter amk! diye düşündüğüm konu.
kocasını aldatmak eşittir ölümü haketmek olarak algılayan bir zihniyetin iki ayakları üzerinde hatta bizimle aynı sıfatı taşıyarak yanıbaşımızda yürüdüğüne inanmak istemiyorum.
bu zihniyetin hiçbir milimetre karesi insan zihninden çıkmış olamaz.
hukuk çevçevesinde yapılması normal olan olaydır.
Kocasını aldatan bir kadının, öldüğü gecenin ardından 10 yıl sonrasında senin annen öldüğü gece başkasıyla dütüşüyormuş naaber cümlesiyle alay konusu olacak evladın annesinin, babasını aldattığı gece kanına neler karıştığının araştırılması çabasıdır.

18 ay perhizde olan bir kadın, kocasına Bowlinge gidiyoruz diyor gece klubüne gidiyor. sonra o gece tanıştığı bir erkeğin evine gidiyor. ilerleyen saattelerde fenalaşıyor ne hikmetse hemen ambulans çağırılamıyor.

çağrılsa kadın kurtulacak belkide ama, adam panik yedikleri nane ortaya çıkacak cümle aleme rezil olacaklar. tamamen kararsız kalan adam ne olacaksa olsun diyor ve ambulans çağırıyor.
Ancak çok geçtir...

otopsi raporundan Kokain, Alkol, Extasy ve Paniklemiş bir Kazanovanın spermi çıkabilir.
sadece benimkisi bir ihtimal yani...
Çıkmazsa çıkmaz, çıkarsada bana ne? çıkmasada bana ne? Bana giren çıkan var mı?
yok..
Buraya yazmama sebep var mı ?
Çok!

Eksilerseniz eksileyin olan budur.
--spoiler--
allah belanızı vermesin olum. bırakın artık şu konuyu. o kadın kocasını aldattıysa da aldatmadıysa da siz gıybetten, belki de masum kişiye iftira atmaktan cehennemi boylayacaksınız. tövbe yarabbim.
--spoiler--
(bkz: evli kadının çapkının evinde ölmesi)

Kızgın ve üzgün kocanın olanları hazmedemeyerek, madem karım elden gitti, intikamımı bende farklı şekilde alıp, O herifi otopsiden çıkan delillerle sürüm sürüm süründürcem, hayatı o adama zehir edecem düşüncesi ile olayın üstüne gitmesi durumudur.

(bkz: yapılan Kaçamağın Çapkının elinde patlaması)

(bkz: yazılı ve görsel medyanın yalancısıyız)
anlaşılan üzerine defne joy'a lof sokuluyor.sizene kadın sanki sizi aldattı.
yarası olmayan gocunmaz.
fadime şahinin o gece neden orda olduğu bağıra bağıra söyleyenlerin yaptığı işler.
eğer ölüm nedeninizin araştırılmasını istiyorsanız islami usullere göre ölmeniz gerekir demek isteyen yazar tespiti. hatta mümkünse dua okurken veya namaz kılarken ölün ki hakkınızda daha ayrıntılı otopsi yapılsın. öldüğün anda ne kadar inançlı bir görünüme sahip olduğunla alakalı bir durum bu.
göm gitsin tabi. araştırmıcan böylesini. bir ikisinide sallandırcan ortalık yerde bak bakalım yapıyolar mı bir daha. vay vay vay, ne doluymuş insancıklar. bu defne joy foster olmasa streslerini nerde atacaklardı acaba?