bugün

Kocasına sinirlendi genelevde iş buldu

Cnntürk

Seksi çok seven ve kocasını bu konuda başarısız bulan bir Alman kadın genelevde işe girdi.
Almanya'nın Berlin kentinde yaşayan ve 58 yaşında olan Adelheid Kran, evde yaşadığı şartların kendisini genelevde çalışmaya zorladığını söylüyor.
Kran, "seksi çok seviyorum. Seks olmadan yapamıyorum. Ama kocam Günther seks konusunda hiç istek duymuyor ve bu işi yılda sadece bir kere yapabiliyor" diyor.
Seks konusunda yaşadıkları anlaşmazlıkların bütün hayatlarını etkilediğini de söyleyen Kran, gazetede 'olgun kadınlar' arayan bir genelevin ilanını gördükten sonra başvuruda bulunmaya karar vermiş.

Standartları var

Kran, "gazetede ilanı gördükten sonra denemeye karar verdim. Günther bundan rahatsızlık duymadı. Ama ben artık isteklerime karşı gelemiyordum. işe girdikten sonra evde de her şey yoluna girdi" diyor.
"Genelevde tam zamanlı olarak çalışmıyorum. Sadece beğendiğim erkeklerle ilişkiye giriyorum. Böyle bir işte, kesin standartlar koymak zorundasınız..."
kaynak:http://www.milliyet.com.tr
demokraside careler tukenmez dedirten olay.tabi bu kadın türkiye'de yaşıyor olsaydı ya da türk olsaydı.işe girdiği ilk günün akşamı mermi manyağı yapılırdı herhalde.
(bkz: yuh)
(bkz: kırkından sonra azanı teneşir paklar)
(bkz: allah ıslah etsin)
(bkz: kızılcık sopası)
(bkz: kocasina sinirlenip genelevde is bulan kadinin nobel seks odulu almasi)
(bkz: kocasinin nobel boynuzlu geyik odulu almasi)
(bkz: allahım yaratıyorsun takip et bari)
adamın duruma nitelik söyleyebileceği güzel bir şarkı vardır;

alem oyuncu olmuş, sokaklar sahne
sevdiğim bir kız vardı, olmuş bir kahpe
(bkz: bir bildigi vardır)
(bkz: genelevde çalışmak için mazeret aramak)
bakış açısı dar olan kadındır oysa ki bir dildo fabrikası kurup başarıyı yakalayarak kocasına en güzel cevabı verebilirdi... (bkz: onun veresi varmış)
(bkz: karisina kizdi elmadagda assolist oldu)
dürüst ve akıllı bir alman kadınıdır. diğer alman kadınları gibi kocasını boynuzlayacağına,* bu şekilde kocasının da onayıyla hem para kazanıp hem de sevdiği bir işi yapıyordur.
(bkz: kızdırma bey genelevde iş bulurum)
-bey işyerine bu akşam senin patron geldi.
+eeee
-kovulmuşun.**
(bkz: ayar vereyim derken ayar olmak)
(bkz: kevaşe ruh engellenemez)
haber başlığı yanlıştır.

kadın kocasına sinirlenmemektedir, kocasının eksiğini görebilmektedir. kocası da zaten allahlık ali bey'dir, "daha fazla çalışmak" yerine karısına izin vermiştir, kadın ihtiyacını karşılamaktadır, erkek buna onay vermektedir, hayat mutlu mesut devam etmektedir. ama yine de bey amca çok "günther" miş.
kani bozuktur onun. sinir bahane..
(bkz: yollu o yollu)
kadın kaltak, amca gavattır.herkes mutludur.
içeriğini okumadan kadının neden sinirlendiğinin anlaşılabileceği haber.
(bkz: alman kadınların seks merakı)
(bkz: alman kadınların kenya ya seks turuna gitmesi)