bugün

bu başlık altında toplanacak yazarlardır.
bi türlü toplanamamış yazarlardır... 1. sınıf mekatronik sınıfın kapısı açık beklerim diyecem ama sınıf zaten 80 kişi, kendime zor yer buluyorum..
bu sene aralarına dahil olduğum yazarlardır.
kampüs çok büyük, kendi fakültemi zor buluyorum, üzülüyorum.
kocaeli üniversiteli yazarların oluşturacağı bir zirve yapsak nasıl olur. diye merak ettiren yazarlardir.
aha selam beyler.

faşistim ona göre.
Hat 33'ten sevgilerle...
kocaeli üniversiteli hepsini hepsini sevmeli sevmeli.
benim o yazar ben. tamam sakinim. meraba beyler bayanlar.
okulu genelde sevmeyen insanlar topluluğudur. son seneme kadar bu duygu olmasa da ben de gitmek istiyorum artık buralardan.
hello.
kışlıkları bol, botları sağlam olur.*
hat 33 ve 88'i full doldururlar.
hatta daha fakirleri santralde otostop çeker.
Seneye benimde içlerinde bulunacağım öğrenci topluluğu.
izmitte okumadığım halde her sene en az 5-6 defa umut tepeye yılda en az 30 defa gittiğim için kendimide bu gruba dahil ediyorum.
1 ay önce neden yazmadınız lan dedirten bir başlık. artık koülü değilim sonuçta. yeni üniversitemle mutluyum.
Evet onlardan biriyim iibf ogrencisiyim, siyasi yonden kucuk odtu gibidir burasi, gecme notu 65'tir. Hat 33 herkesce otobus olarak bilinsede aslen pavyon gibidir kacamak bakislar atilir binin tavsiyemdir.
Benimde içinde bulunduğum öğrenci yığını.
En yakın arkadaşımın Üniversite'si benide yazın gardaşlar.
umuttepe camiinden selamlar mübarek kardeşlerim. 2. yılı da bitirecez hayırlısıyla.
Umuttepe minibüsüne binerken görülen insanlar.
selçuk üniversitesinde okumama rağmen bunların rektörlerini tanıyorum, çok seviliyor adam.
ilk haftanın ikinci günü Sabah sabah dersi olan yazarlardır.
Benimdir o.
Kışı sibirya yazı da çöl sıcakları olan kampüsünden köpeği eksik olmayan 33 üyle meşhur olan biricik okulumdur.
Ben değilim ama olsun olAnlara kolay gelsin.
görsel
Personeli olduğum üniversite. Yardımcı olacağım konu varsa zamanım da uygun olursa bu camide buluşalım uygun zamanda. Köpeklere dikkat edin bu arada.

Edit:24 saat çalışıp 72 saat gitmediğimden işe, her saat orada değilim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar