bugün

dikkatle incelenmesi gereken yenibir tür..
genel olarak az-alış - çok-veriş merkezlerinin yapaylık ve kasıntı kokan tıkanma katlarında sürekli boy gösteren bu insanlara sataşmamak ve haklarında ileri-geri konuşmamak için kendimi tuttum ama olmadı.bugün içlerinden birisinin bana yaptığı mimik çok zoruma gitti, iki saat kadar yastıkları yumruklayarak ağladım..asla unutmayacağım seni ve o kocaman karamürsel sepeti ebatlarındaki götünü.oysa ki tek amacım acilen bir şeyler yemek ve hızla uzaklaşmaktı.

(bkz: cat walk) yürüyüşlerinden giyim tarzına, saçını asimetrik şekilde üstyandan bağlayıp çantasını koluna takış stiline kadar tüm tikkylik alametlerine haiz olan, evden çıkmadan önce dışarda kalacağı sürenin iki-üç katı kadar zamanı ayna karşısında geçiren, pizza ve hamburgerle şekillediği o koca poposunu mangodan aldığı ufacık hırkayla kapatmaya çalışan, yerden yüksekliği toplamda 1.50 cmyi geçmeyen fakat tüm bunlara karşın, dünyanın en güzel kızı edalarında çevreye ukalalık ve kin salgılayan peluş ayıcık, sahte hilton, stresli denek faresi, seni babandan başka hiçbir erkek iki aydan fazla çekemez bilesin..

tabi ki kadınlığını ve seksapelini göstermek, yakın ve uzak çevresine güzel ve bakımlı görünmek (dış görüntüsü buna el vermese bile), bunu isteyen her dişinin doğadan hakkıdır fakat tüm bunları yaparken ortak yaşam alanındaki insanlara, tüm bunlara benliğini adarmışcasına varlığıyla ayar vermeye çalışmak, halk eğitim merkezinde alınmış bir aylık oyunculuk eğitimi kalitesinde, ulaşılmaz rapunzeli oynamak, cıx.yemezler babasının güzel kızı..kendine gelmen ve bir an önce ışın karaca sempatikliğini yakalaman hepimiz için en iyisi olacak.senden, hamburgerin arasına mayonez sıkmaya çalıştığın anlardaki hassasiyetin ve profosyenelliğin yarısını insan ilişkilerinde de kullanmanı diliyor, yüzünün fondotenden arınmış kısmından öpüyorum.imkansızı istiyorum yani.
kıçı kadar bir çantaya ve kabartılmış saça sahip olan, tikky fantazilerimi frenleyen iğrenç kızdır.
osbir olsa çekilmezler...

edit:

gelen eksi bende şüphe uyandırdı...
(bkz: koca götlü tikky kiz)
poposuyla barışık olan tikky kızdır.
acilen vurdurmasi gereken kizdir. saclari sifira tabi ki.
(bkz: şahika)
bu kızlar ki kendilerini, erkeklerin baş tacı olarak gördüğünü sanarak hayatlarını sürdürürler. her gördüğü çocuğa veya kıskandığı bir kıza* ''ıyyy şuna bak ya ne kadar iğrenç giyinmiş'' diyerekten egolarını sıfırın altına indirmeme çabasına girerler. kıçlarının enlemesine olan uzunluğu, normal boy uzunluğunun iki katına tekabül etmesine rağmen o bir charlize theron'dur. aşırı güzel olduğuna kendisi dışında aynı düzeyde güzel(!) ve bi tarafı kalkmış olan arkadaşları ''süpersin hayatım senden güzeli yok'' şeklindeki pompalama işlemi sonucunda inandırmışlardır. grup halinde gezerek herkesi aşağılamak en büyük hobileridir.

not: bu tür kızları eleştirmemin nedeni koca kıçlı veya iğrenç görünümleri olduğundan değil elbet. kendilerini her tür varlıktan üstün görme çabasına girişmelerinden kaynaklanan bir eleştiridir. insan kendini bilmeli canım! o ne öyle herkesi hakir görmek ?
(bkz: bülent ersoy)*
(bkz: mini cooper görünümlü tempradır) *