bugün

kocası da, üzerine uçak düşmesini dilediğim hayvan!

edit; dayak atan kocaya nasıl takılmışsam koca deyu belirtmemişim bile, o kadar açık yani duygularım!
umutsuz vaka mı desem ne desem bilemedim. şu anda bulunduğum konumdan bir alt mertebe düşük kötü durum.
Duygu asenanın

(bkz: kahramanlar hep erkek)

kitabını anımsatmıştır.

karısına sürekli dayak atan bir derginin sorumlusu adamın yıllar geçip yıldızı parlayıp parti konuşmasında kadına şiddet konulu konuşma yapacağı esnada karısı konferans salonuna girer ve alkışlar arasında konuşmasına şöyle başlar;

Kadınların en önemli sorunlarından biri de dayaktır. Bugün kırsal kesimde olsun kentlerde olsun... vs vs vs diye uzayan konuşmayı duyan kadın yaşadıkları da aklına gelince salondan "yalaannnnn yalaaaaannn" diyerek bağırarak ve koşarak çıkar ve trenin altında ezilir.

ve o ibne herif ölüm ilanında şunları yazar.

"yaşamı küçücük omuzlarında taşıyamadın bebeğim,
yüreğin dayanamadı haksızlıklara, savaşamadın,
Kocaman kalbin ve beynin zayıf beynine yenik düştü kaçtın.
Seni yüreğimde taşıyacağım mücadelemi seninle sürdüreceğim" *
cinayet ve şiddet kahramanı erkeklere rağmen koca türkiye'de sadece bir tane bilindik feminist de çıkması çok manidardır.
o Adam artik ömür boyu vicdani azap esliginde hayatini sürdürecektir. zaten gereken cezayi rabbim ona vermistir bundan ötürü gereksiz konusulmamasi gereken bir mevzudur.
(bkz: şaka değil gerçek)
mal salak aptal herifin tekidir. ölsümn gebersin cehennemı boylasın ya da pardon cehennem onu boylasın inşallahhhh
10.11.2011 tarihinde denizli'de yaşanmıştır. adamın olaydan 3 saat sonra jandarmaya giderek: ''intihar etti, ben bir şey yapmadım.'' diyerek kendini savunduğu olaydır. kadın kocasının kendisini taşla kovalaması üzerine ölmüştür.