bugün

evet efendim kesinlikle mantıklı olan durumdur.

iyice bir gerdirip sağlam sağ sol yapın suyu çok açın iyi vursun hafif yanma yapabilir ama ortam gayet sterilize olur her yanı ayrı hijyendir o bölgenin.
(bkz: tespite bak) alaturka tuvaletlerde siterilizasyonun nasıl sağlanacağı akla gelebilir. ilginç.
aman dikkat. sonra istenmeyen sonuçlar doğurabilir:

(bkz: taharet musluğunun tazyikle yerinden fırlaması)
tam anlamıyla temizlik sağlamayan, donda/boxer'da b.k lekelerine yol açabilen sağlıksız yöntem.

iyicene bi sildirmek lazım.
içeri su kaçmamasına dikkat edilmelidir.
(bkz: ben yapıyorum lan bunu)
erkek için daha zevk verici bir durumdur. herkesin bildiğinin aksine zevk almayı sağlayan sinirler erkeklerde makata kadar uzanırken; kadınlarda bu sinirler sadece vajinadadır.

(bkz: bilgi içerikli entry)
mola yerlerinin buz tutmuş tuvaletlerinde buz gibi sularla denenmemesi gereken hadise. yoksa dolaylı olarak şu durum ortaya çıkabilir. (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil)
yok artık dedirten eylemdir. bir insanın bunu yapması için tüm gününü tuvalette geçirmesi gerekir. *. *
Makattaki kahverengi partikülasyonatiklerin testislere veya bilimsel adıyla kestanegillere sıçrama durumunu doğurabilecek eyleme verilen isimdir.

Birçok yan etkisi ifade edilebilmekle beraber(suyu sonuna kadar açıp, suyun genize kaçma ihtimali üzerine durulmaktadır), yapılan son klozet tasarımları, el değmeden hijyenarasyonu veyahut tahareti, hafif buhar yardımıyla ve üstüne üstelik, dikey gelen otomatik taharet boruları üzerinedir !
yakın bir zamanda sözlükte yazanların sevgililerinin meme ucuna kadar herşeyi başlık olarak açacağını gösteren bir durum.*
kesinlikle temizlik sağlamayan teharettir. sol el bu iş için biçilmiş kaftandır halbüsem.
bu kadar kasmayıp doğrudan göte sifon çekilmesi ile bir üst level a geçebilecek eylem...

artı olarak:

(bkz: halı yıkama makinesiyle göt yıkamak)
(bkz: cillop)
(bkz: pırıl pırıl)
(bkz: olmazsa olmazım)