bugün

klavyenizi ters düz edince çıkan nesne ve maddelerdir, ne kadar pislik bi insan olduğunuzu gösterir.

az önce kumru yerken içine doğru bir salam parçası gitti şöyle bir çalkaladım, aman allahım hamitler çöplüğü gibi.
hertürlü kuruyemiş,içecek bulunur.
susam.

-entry nerede?
+klavyenin içinde!
şu an fark ettim spacebar tuşuna basınca yavaş yavaş yükseliyor, geçen hafta reçel döküldü sanırım ondan dolayı.
neler çıkmaz ki? haşlanmış pirinç görmüşlüğüm bile vardır.
Zımba teli.
ezilmiş ikram bisküvisi.
(bkz: kedi)

hayvan nasıl tüy dökmüşse artık bildiğin yeni bir tane hayvan çıkar o kıllardan...
Ekmek kırıntısı.
aha da bir klavye vakası ile yine yeniden kaşınızdayım.

sabah girdim ofise gectim bilgisayarın başına, yine klavyeyi salladım cat-5 kablo parcaları, laptop vidası cıktı küçük minnak bir kac tane, toz künge indi birşeyler aşağıya.
tırnak çıktı lan.
Saptan kesilen fazla gitar telleridir. Tuşlara basmayı dahi engelleyebilir* .
anaanemin takma dişleri.
uslu bir çocuk olursanız belki de çorabınızın öbür tekini bile bulabilirsiniz..*
şıpırdayan balıklar türlü türlü yosunlar ve bir de balık ağı çıktı. yook yaa.
- poşet dosyaların yuvarlak parçaları oluyor ya benimkinden en çok onlar çıkıyor.

nostaljik ps: kumandayı poşetleyen takıntılı baba modelinin bir üst versiyonu olan babam, klavyeyi de bir güzel sarardı naylonla. arasına da birşey kaçma derdi başlamadan sonlanırdı. şimdi klavyemin içinden çıkan kırtasiye kalıntılarına baktıkça hak vermiyor değilim. ellerinden öptüm babam.
kitap çıktı.
Çekirdek kabugu ve sigara külü çogunlukla.
zall.
çalıştığı sürece orada kalabilirler!
In cin top oynuyor.
eski klavyemin içinden 2005 yılına ait 25 kuruş çıkmıştı.keşke sökmeseydim.