bugün

an itibarı ile zirveye bulmuş kişi gurubudur. memleketin toprağına tek fidan dikmeden buradan atıp - tutarak tatmin olan fikir fukaralarıdır.
(#16453898)
şu an itibari hatta 5 günden beri sosyal mecrada bolca bulunmaktalar sallamasyon ile laf yürütmektedirler.
gerçi türk milletinin yapısı bu dedikodu ile komplo teorileri ile iş yürütmeyi severiz sonra gaza gelir böyle pıtırcıklara dönüşürüz.
Klavye arkasından küfür eder.
Buyuk harflerle yazmaya baslarsa kacin oradan zarar gormeden.
(bkz: frankcastle)

bu yazar gibi birşeydir. özelden ana avrat küfreder telefonunu verirsin, mekan verirsin ama küfrederek devam eder. azalarak bitmeleri dileğiyle.
Bazen ciddiye alınması gerekir

görsel
(bkz: bordo klavyeliler).
sanal ortamda önüne gelene küfür ve hakaret eden, nefret içerikli yazılar yazan; toplum içinde sosyal medyada yazdıklarını söylemeye cesaret edemeyen, dut yemiş bülbüle dönen sahte kabadayıların diğer adı.
Cesaret alanı klavyenin kapladığı alan ile orantılıdır. Klavye haricinde cesur olduğu ve kendisini bulduğu tek yer tuvalettir.
sanal karakter özgürlüğü ile karıştırılandır çoğu zaman.
uludağ sözlük yazarı ile eş anlamlıdır.
görsel
Güldüren delikanlılardır.
klavyeden ahkam kesen insan türüdür. bizim zamanımızda klavye yoktu. bildiğin düz delikanlıydık biz.
Çok güzel özetlemişler.Hem de güldürmüştür.

https://youtu.be/k0oJRyrtXQs
türkiye'de cevap verecek söz bulamayan salakların karşı tarafa söyledikleri sözdür. çok mal dolu ülke çok.
takma isimlerin arkasına gizlenip, klavyeden gelişigüzel atar yapan insan modelidir.

hani en komiği de:

"ne olacak ki ooolum, ben gerçekte de yaparım ki" deyip atarlananlar yok mu.

vay arkadaş,

sen gerçek hayatta sedat peker'i göreceksin,

karşısından da burada yazdıklarını söyleyeceksin he.

değil sende yedi sülalen bir araya gelse öyle yürek var mı acaba onu bir düşün istersen önce.

ya da sıkıyorsa burada atarlanmayı bırak da,

şu söylediklerinin binde birini gerçek hayatta yap da,

bizler de gelip elini öpelim.
görsel
Sözlükte bol bulunur.

Reel hayatta sinek gibilerdir.
Karma da olsa Benim gibi yiğit bir Kürt'e asla yakışmayan sıfat, şahsım adına sözlük yönetimine sesleniyorum; bu karma sıfatını atlayıp bana başka bir karma sıfatı verilsin.
tam dayaklık insan türüdür. bizim zamanımızda klavye yoktu. bildiğin düz delikanlıydık biz.
Sözlükte bol bulunan tipler. Reelde sinek görse kaçacak tipler, burda adam olurlar. Evet.
adam gibi adamdır. gerçek hayat delikanlılarına bin basarlar açık ve net.
Mesela ben.
uludağ sözlükte bolca bulunan, ayar vermeye bayılan, akort edilince kafayı sıyıran delikanlı.