bugün

tanım: kadın, kız, dul neyse işte karşı cinsten bir şey gördüğünde genelde insan olma şartı arayarak yavşama olayıdır. erkeklere hastır ki kadınlar bunu bilerek erkekleri oynatma konusunda genetik olarak şifrelenmiş bilgi ve beceriye sahiptir. yani bir kız ona güldüğünde aga hoşlanıyor benden ya moduna girmek, bir kız sosyal bir platformdan bir like yaptığında kesin beni gözüne kestirdi olum diye triplenmek, bir kız bir mekanda nasıl ki erkek olarak o kızları kesiyorsa o şekilde ona kısa bir bakış attıysa tamam olum bu iş hallerine bürünmek ve bu olayların akabinde o kıza kendini beğendirmek adına gelişen çeşitli yavşaklıkları içeren süreçtir en genel anlamda. kız canlısı iki gün yüzüne gülsün ya da sosyal platformların birinde bir şeyler yazsın ve sosyolojik deney bazında üçüncü gün hiç bir şey yapmasın, klasik erkek yavşaklığı "pek sessizsin bu gece" cümlesiyle ortaya çıkar. bu durumda ya karşıdan tepki gelmez, ya da alaycı bi eda ile erkeği avucunun içine almış bir kadının kahkahaları ortaya çıkar. bu ikisi de olmazsa tamam o zaman o kız o erkekten hoşlanıyordur ancak bu olay hayat genelinde yalnızca %8lik bir oluşum oranına tekabül eder.
demem o ki, klasik erkek yavşaklığı, hepinizin bildiği, hiçbirinizin kabullenmediği, sizi kendinizce umutlandıran, kendinizi kandırmaya yarayan bir olgudur tabi bu erkekler için.
kızlar için ise erkeklerin en salak hallerini görmeye yarayan bir araç,onunla oynamak için bir maşa, adamın klasik erkek yavşaklığına sahip olan bir birey olduğunu kanıtlayan bir şeydir.
sonuç: bu olay herkesin bildiği, hiç kimsenin itiraf etmediği bir gerçekliktir.

edit: yazdıklarımı yapmıyor muyum? bilmiyorum orasını.
hareket eden herşeye sokma eğilimi de mevcuttur. gerçi nadir görülsede damacana, cansız manken gibi nesnelere de gideri var gözüyle bakıyolar anacım.
yaşanmıştır.

-benimle çıkar mısın?
-hayır.
-rahatsız mı ediyorum?
-evet.

neden ısrar edersiniz ki daha? istenmeyince istenmiyorsunuzdur. herkesin özel yaşamı var ama.