bugün

entel takılır ama bir boku yoktur.
yanlış lanse edilmiş ek$i sözlük yazarlarıdır. ben kağıt toplayanlarını da gördüm.
klasik bir uludağ sözlük yazarından pek farkı yoktur. sadece burada türkçe konuşmayı bile bilmeyenlere yazar denirken, orada yaptığınız en ufak "yanlış başlık açma" eyleminden çaylak olursunuz, atılırsınız.
klasik bir ekşi sözlük yazarıdır.

(bkz: yemişim ekşi sözlüğü)
nutella yerler ve lost izlerler. başkada bir haltları yoktur.
al sana başlık bir ekşi'den. illa ki amerika'ya gittiğini duyuaracak.

new york da kalacak yer bulamamak.
gülmekten yarılıp sandalyaden dü$er..o nutellada kafasına geçer..

biz uludaglılar.. nutella yiyemedigimiz.. ve gülerek sandalyeden dü$emediğimiz için entel olamıyoruz.. *
ekşi sözlükte özellikle 18-19 yaşlarında sözlüğe kayıt olup şu an 30 yaşlarında olan kesiminde şöle bir tespitim oldu:

misal adam istanbulda öğrenci abi şuraya gidin ucuzdur hayat pahalı hergün makarna yedik tarzı yazılar yazarken şimdi okulu bitmiş işe girmiş herhalde kariyer de yapmış bir anda four seasonsın şarap menüsü bence istanbulun en iyisi falan diyor.**
hay ekşi kompleksiniz siksin sülalenizi emi! lan neymiş arkadaş bu ekşi yazarlığı da he. vay efendim nutellayı partnerin götüne sürüp yalarmış da, uludağ limonatayı içip içip filozof olurmuş da aman balmış da kendine kaymış. he söyleyin piçler nedir derdiniz? amk burası kendini aşmış bir sözlük. artık kendi dünyasını oluşturmuş. kendi gündemini kendi yaratan bir sözlük. nedir yani ekşiyle alıp veremediğiniz he? ya olm illa ben ekşide yazar olamadım yada incici oldum buradan bok atayım diyorsanız sizin ta ben...

artık kendinize gelin, açın o gözlerinizi.
ekşinin en kaliteli sözlük olduğu su götürmez gerçektir. her sözlükte vardır elbette dangalak kişilikler. Fakat Genelleme yapmak yanlış olur.

(bkz: ulaşılamayan ciğer sorunsalı)
güncel Önemli Başlıklar