bugün

ortaokul veya lisedeyken, hocanin kotrol etmeyi unuttugu odevi, yapmayi unuttugu sozluyu hatirlatan ogrenci sinifina ait yazar.
fake nick sahibi olmayan yazardır büyük ihtimalle.
paranoyakça düşüncelerden arınmış ya da başına geleceklerden habersiz veya bunları umursamayan yazar kişidir.
uludağ sözlük moderasyonun toplum polisliği misyonunu ciddiye alan yazardır. sanırım moderasyon entry silme, yazar şutlama ve çaylak mode on işlemlerinin yanında artık ev basma, kahvehane tarama ve büro molotoflama işlerine de girecek. aman diyeyim. ayrıca nereden kontrol edilecek bu doğruluk? bırak allasen ya...
kralı gelsin diyen yazardır.

- zall topla adamları çıkışta gel!
öncelikle;
(bkz: buyrun benim)
tanıma gel;

sözlüğe yazdığı her yazının arkasında durup sahiplenen, kısacası götünden korkmayan yazardır. nitekim sanal alem bilip kuru sıkı tabanca gibi çalı$an yazarlar adına sorun teşkil edebilir.
gerçek bilgilerini veren bir yazar olarak belirtmem gerekir ki haddimizi aşmadığımız için gerçek bilgileri vermekte bir sakınca görmüyorum. ha ergenekon tarzi olaylarin içine atarlarsa birkaç entry yüzünden ona birşey diyemem. rektörleri bile topladilar beni alsalar ne olur? *
yüksek ihtimalle çoğu kişinin olduğu gibi facebook'ta da üyeliği vardır. yani normal bir insandır.
facebook'dan sonra kendmizi iyiden iyiye, iyice deşifre etmemiz için ikinci bir fırsat daha verilmesi beni çok mutlu etmesinden ziyade gözlerimi doldurmuş olup, aklımda da
" -acaba bana borcu olan insanların moderasyon bünyesinde bulunup bulunmdığı" sorusunu nerden ve ne şekilde öğreneceğim kaldı.
aa! tabi birde sözlükteki cia ajanları sayfasıyla da bu durumu bağlayacak olan insanlar illaki var olacaktır diye de düşünmüyor değilim hani..
(bkz: doğrucu davut)
isteyene tc kimlik nomu da vereyim diyen yazardır.*
bu başlığı okuyupta yoksa doğru değilde yanlış mı vermem gerekiyordu diye düşünen yazardır.
saf olan yazardir.

ekleme editi: madem bilgilerim 3 kisiler tarafindan görülmeyecek ben neden vereyim adimi soy adimi sana sözlük ? hukuki bir durum oldugunda bi siyasetcinin 7 sulalesine duz kaydigimda beni dogrudan hukukun kollarina teslim edesin diyemi ? kayit olurken kerizmisin diye bir soru görmedim. ve varsada oraya evet diye bir sik isaretledimi sanmiyorum. verdigim bilgilerde külliyen yalan sende tahmin ediyorsundur zaten abdulkerim el cabbar her gordugune uzun atlar ogullarinin sahte oldugunu...

hayret bu sefer ucurula bilirim....
götünü açmış, kuzeye doğru domalmış ve fişlenmeyi bekliyordur. swh
(bkz: kınalı koyun)
kisi veya kurumlar hakkinda elinde belge olmadan suclamalarda bulunmayan , hakaret ya da kufur etmeyen , sozlukteki diger yazarlara ozel mesajlar yoluyla hakaret ya da kufur etmeyen yazardir. bir de sozlukteki karsi cinslerine rahatsizlik derecesine varacak sekilde ozel mesajlar atmayan yazarlardir.
ukalalik yapmak gerekir ise
(bkz: aa bu benim lan)*
bilgileri doldurup süper olduktan sonra bugüne kadar girdiği entryleri hatırlamaya çalışan hukuka uygun olmayanı var mı acaba diye düşünen, uyarı neticesinde tırsıp gerçekten veren yazardır. kara muratlığa soyunmuş, gencecik, vatanını milletini seven, hukuku her şeyin üzerinde tutan yazar kişisidir.
delikanli yazardir.. benimdir, kendimdir.

evet ben oyum.. kahtali mici.. memnun oldum cigerim.
entrylerini daha dikkatli yazması gereken yazardır. korkmalıdır. daha az eleştirmeli ve daha az muhalefet etmelidir. şirin görünmelidir.
yazdıklarının arkasında olup, tırsmayan yazardır. yazıyosan kendin gibi olacaksın. fake nedir yani!
sanalda dahi yaptığı yorumun, yönelttiği eleştirinin arkasında durmaya tırsanlara inat, entrymi de girerim gerçek bilgilerimi de veririm diyebilen yazardır. zira, hem yazarlara,hem yönetime, hem de çeşitli sosyal/siyasi/kültürel gruplara, oluşmulara vs. karşı haddi aşmadığının farkındadır.
ta.aklarını masaya koymuş yazardır.
inşallah gün gelir de kimse sıkmaz onları diye de düşünmeden edememektedir.
(bkz: ben bi bok yedim)
ip adreslerini de verceklermiş bi sorun olursa; sözlük dedik, kardeş dedik koynumuzda anaconda beslemişiz vay be. abi niye nicklerle yazıyoruz ki o zaman isimlerle hitap ederiz birbirimize daha samimi bir ortam olur. ip adresinizi de gammazlayacaklarından internet cafeden yazmıyosanız isim doğru yazıp yazmamanız bi önem teşkil etmiyo.
''ben yazar değilim, bilmem ben öyle şeyler babam sözlüğe çok girer aslında belki de o yazıyodur'' gibi bi yalan da söyleyebilirsiniz alternatif olarak o ayrı...

(bkz: yapılmış en büyük ibnelik)
merak ettiğini soran herkese söyleyen birini bilen kimsedir, yazardır, gerçekçidir.
Hodri Meydan diyip , Benim düşüncem mi büyük seninki mi diyen yazardır.