bugün

alenen beni tırsıtan yazar...bir entrysi ile tanıştım, sonra diğer akraba entrylere göz gezdirdim...ben de bıraktığı etki bu.."ya birgün bana da giydirirse?" sorusunun cevabı beni korkuttu açıkçası.

selametle...muhabbetle...

edit: dakika bir gol bir. üstat; ne çok sevenin varmış? *
--yalakalıkla alakası olmayan, doğruluğu kanıtlanmış yazıdır bu--
saçma, polemik amaçlı açıldığı belli olan başlıklara mantıklı şekilde cevap verebilmek konusunda oldukça yetkin yazar. anlatım dili de oldukça güzel, gayet güzel bir şekilde anlayarak, mesajı alarak, biraz da kıskanarak okuyoruz kendisini.
ayrıca oldukça manidar bir rumuza sahip, kendisini hiç tanımamam ile birlikte helal olsun demek istiyorum. (bkz: ailecek takip ediyoruz)
----
mecidiyeköy çay simit zirvesinde tanışmış ve konuşmuş olduğum beyefendi kişiliğiyle dikkat çeken yazar. ayrıca çok iyi yazar..
yazılarını okuyunca epey bilgili ve dolu biri olduğuna kanaat getirdiğim iyi ve trabzonsporlu yazar.
yazılarını beğenerek okuduğum yazarlardan. tebrik ve de takdir ediyorum.*
"- sen ne güzel yazıyorsun yaaa" diyerek boynuna sarılmak istediğim yazar... *
düşüncelerini, duygularını, üzüntülerini, sevinçlerini, vs. paylaşmak isteyen bir yazar. sözlükle ilgili güzel düşüncelere sahip, daha iyi olacağını, bilgiye erişimde daha faydalı bir yer haline geleceğine inanıyor.

idealleri, öfkesi, heyecanı, kırgınlığı, çelişkileri velhasılı kelam insana ait her şeyi barındırıyor bünyesinde. kusurları olduğunun farkında, bu nedenle kırdığı insanlardan helallik istiyor.

yazdıklarının kimseye bir şey katmadığı ve ego tatminine doğru kaydığını düşündüğü için yalnızca kendisinin okuyacağı yazılar yazmak istiyor, değersiz yazılar.

bu nedenle dönüş tarihi (belli) olmayan bir ayrılık gemisine biniyor, bir limandan daha demir alıyor usulca.

kalın sağlıcakla..

düzeltme : döndüm ama değişmedim.*
(bkz: #1660575)

çok önemli bir noktaya parmak basmış yazardır. ben de atatürk'e dil uzatan biri ile aynı ortamda yazmak istemiyorum. o yüzden bir oluşum olarak değil, sadece bir kağıtmış gibi yazıyorum buraya. o yüzden, "aman yobaz sözlük yazarlarına saygı göstermeliyim" demiyorum. o yüzden oy kaygısı gütmeden, siz ne yaptıysanız size karşı aynısını yapıyorum.
okunası entryler giren yazar. **
sözlüğü açtım; kafam bulanık ve dağınık. kendi dertlerim dertmiş gibi ben sorun yaşıyormuşum gibi. dersler ne olucak, okul başlıyor, stajdan bunaldım vs vs vs.
kendime getirdi beni şukela ile önüme gelen entrysi. içimi burktu hakikaten bu detaylar benim. o yazmış tamda böyle bir anda yazdığı bana uyarı mı oldu ne? güzel yazmış. ellerine sağlık. duyarlı birisi sanırım.