bugün

(#17953421) an itibariyle güldüren yazar.
sakinleştirici bir doğası vardır. ne zaman konuşsam, bir şeyler anlatsam kendimi sakin ve dingin hissetmeye başlarım. umursamazlığının yanında çok düşünceli bir yapısı vardır ayrıca... kopmak zordur.

o kendi sıcaklığında üşür. onu ısıtan tını, kendi sıcaklığıdır aslında...
Bunun 3-5 tane entrysini irdeledim. Abi her entryde facebook ergenleri gibi 6-8 tane nokta koyuyor.

örn: esegi altin kafese koymuslar......... esek yine esek.................!!

gibi.

bu huyundan vazgecse iyi olur. yoksa cocuk oldugu cok belli oluyor. en azindan kamufle olabilmesi icin, vazgecmesi şart. aksi halde sözlükten koca bulmasi cok zor. tabi kadinsa. hos, erkek olsa böyle olmazdi. normal olurdu.
Kendisine dilbilgisi öğretmeye çalışan gereksizlere tek bir sorusu vardır... Lan dingil, insanlar için "bu" zamiri kullanılıyordu da biz mi bilmiyorduk. Tencere dibin kara, seninki benden kara. "bu" lafı cansız varlıklar için kullanılır. Karşındakine bu diye hitap edersen seni adam yerine koymaz. Neyse sen amacına ulaştın. Nick altına yazdığın yazar sana karşılık verdi. Hadi hopla zıpla. * bunun birkaç entry'sini okudummuş. Türk dil kurumunda memur kendisi galiba. Bu arada bu da sana gelsin.
...................................................................

Anladın sen. Hadi sütünü de iç yat.yarınki dersimiz isim tamlamaları, dolaylı tümleç... ha bir de insanlık.. Adamlık... Delikanlılık... Mahalle karısı gibi koca bulmal lafları yakışmadı... Yok yok.. Tam da ona yakıştı.
Ha bu arada üç nokta işareti de kullanırım, ünlem de, soru işareti de. Sana mı kaldı benim dilbilgimi yargılamak?kimsin, nesin? Neyse... Bir de kadınlara laf atıyor.. Erkek olsa böyle olmazdı, normal olurdu diye. Senin gibi erkek olup, normal olacağıma, benim gibi bayan olurum, anormal olurum. Sanırsın ki, kendisini erkek doğurdu. Bunlar bile fazla oldu.................................
(#17451279) entrisi ile yıktı...

Edit: Birisi eksi vermiş. Sözün bittiği an bu olsa gerek...
Bir adet abisi olan yazardır. Ve bu yazar bazı entrylerinde, abisinin ergenlik yıllarında yaşanan olayları anlatır.. Yani seneler önce. Yazılan şeyler, okuyanlar gülsün eğlensin diye değil, hayattan bir kesit olduğu itibarı ile oraya eklenmiştir. Neyse çok bile yazmıştır!
Ve nihayet artik aramiza dönmüş olan yazardır... Hoşgelmiştir. *
(bkz: bu kim la)