bugün

üçüncü nesil çaylak. *
uzun, biraz melankolik, biraz neşeli, Tanıdıma memenun olduğum nadir fenerlilerden.
dünyanın en iyi 500 üniversitesi başlığına girdiği entry ile tanıma fırsatı bulduğum yazar.
hakkında bır cok kisi tarafından "adam gibi adam" diye bahsedilen şahıs.
tanıdığım kısacık süre boyunca fbli olmasının dışında herhangi bi falsosunu görmediğim, oturup iki çift laf etmişliğimiz pek olmasa da ilgili sitede (bkz: http://www.myibu.com)* yazıklarıyla ilgimi/takdirimi/beğenimi kazanmış bazen harbiden güldürmüş bazen düşündürmüş takip edilesi yazar...
ayrıca hakkımda yazmak istediklerini başkasının sayfasına yazarak gece gece beni müthiş güldürmüş, bi kat daha sevgimi kazanmıştır kendisi..
(bkz: tebrikler bonus sevgi kazandınız) *
netten tanıdığım en gerçek insanlardan biridir bu kırmızı pazen. alıngandır faladır fesmekandır ama bu alınganlık herkesi kendisi gibi temiz sandığı için hayalkırıklığına uğramışlığın sonucudur.
(bkz: size baba diyebilirmiyim)
Stratejilerimden en iyi sonucu almış %1 lik dilime girmeyi başarmış kişidir.
fenerbahçelidir. lakin kız arkadaşı ile izlediği her maçı fenerin kaybetmesi sonucu tepkilerle karşılaşmış fener maçı olduğu zamanlarda kız arkadaşından uzak tutulmaya çalışılmıştır.
deve gibidir maşallah. ilk defa şahsımı boy kompleksine sokabilmiş kişidir.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
i am the best fucker i fuck you takir takir başlığıyla insanı yarmış yazar. *
sırtını bana dönerek 10 adım yürümesi gereken yazar.

(bkz: düello)
bir başka antu yansıması.
(bkz: 13 aralik 2008 barcelona real madrid maci)
bu başlık üzerinden bile galatasaray'a bok atmaya çalışan kişi. muhtemelen sözlükteki yüzlerce kopyası gibi 1 aya kalmadan uçup gidecektir belli oldu. hayvan kovalayacakmış bir de, moderasyon kovalamasın da seni...
yazdigi girileri zevkle okudugum, sozluk yazarliginin hakkini veren yazar. izni olursa yaban tv'ye muhtemel av videolarimizi yollamayi dusunuyorum.
http://www.hepoyun.com/oy...-sapanla-kedi-avlama.html
#4388314 numaralı entrysi ile saçmalamaya çalışmış ancak onu bile becerememiş kişi. Sırf kıskançlıktan ve bok atma amaçlı böyle entryler girip devamında "galatasarayli fanatikler, çeteler, eksilyorlar hep" şeklinde ortalarda ağlayıp sızlamak, serzenişlerde bulunmak artık komik duruyor. Ayrıca 11 gol atan ve performansı ortada olan baros yerine fenebahçe'ye büyük şekilde girmiş güiza kazığı üzerine tezler bulmasını öneriyoruz. hani 14 milyon euro harcayıp 16 maçta sadece 4 gol atabilen küçük emrah var ya.
milan baros'u avrupa'nın türkiye'ye kazığı olarak gösteren, guiza'nın forma giydiği takımın taraftarı. ironide çığır açmak bu olsa gerek. gülerek izliyoruz ama ağzımızla gülmüyoruz tabi.
beni yanlis anlamis yazar. zaten moderasyon da ilgili entryleri ucurdu. kusura bakmasin.
tanırım iyi çocuktur..
adına üzüldüğüm yazardır.
(bkz: bugün benim doğum günüm)
(#9367636) nolu entrysiyle saygımı kazanmış yazardır. * *
herkesin tanıdığı fakat benim tanıma fırsatı bulamadığım yazar.
sıkı bir Banik Ostrava taraftarı olduğu için Rubin Kazan'ın hiç bir maçını kaçırmayan yazar.
twitter'da follow etmek isteyenler için;

https://twitter.com/#!/bhdryzr
pazen kırmızı pazen sarı pazen lacivert ve hatta pazen turncudur. çarkıfelek çemberi gibi.
fenerbahçeli saygıdeğer yazar.
(bkz: #12336289) ile güldürmüştür.