bugün

elinde bir çanta ile yolda vs yerde denk gelen, pardon! parfüm kullanıyor muyuz? diye muhabbete giren, güya thy'de çalışan sahte parfümcüleri tarif etmişsiniz tam olarak.
efendim? burdayım da bıyığı eklemeyi unutmuşsun.
Benimdir. Ama evliyim.
hafta sonları benim bu. hafta içi sakal yok maalesef.

(bkz: devlet memuru)
efendim.
sakalsız olsa olmaz mı...
evet benimdir.
biri de koymamış fotoğraf,ben de dahil.
Koca hayaliyle yanıp tutuşan ergen kızların doluştuğu başlık. Ne büyük hayaller bunlar.
Esmerden kastınız umarım saçlarıdır zira teni esmer bir erkeği beslemeyi geç evime bile sokmam *
Bu benim ya. Beni tarif ettiniz. Teşekkürler.
Herkes de bu benim diye atlamış olum böyle olmayın lan ayıp ayıp.
Biri erkek atmı dedi.
Sakalsız, dudakları araç hava yastığı gibi olmasından daha iyi ve daha çekici olan erkektir.
(bkz: deveci)

devecidir. net.
Türkiye'nin yakışıklılık seviyesini yükselten erkektir. Cinim sivgilim.
Eser yenenler ve yetmediyse bendenizin dahil oluşuyla gayet çirkin olabileceğini anlamanız gereken erkek tipidir.

Doğrusu fit erkek olacak ne yazık ki.

Not: sadece teni koyu olan mı esmer yoksa beyaz tenli koyu renk saçlı olsak da oluyor mu?
vasıfsız insanlar yorumlarda bulunuyor sonra delikanlı erkeklerimiz alayı ya sakal bırakıyor ya da kirli sakal bırakıyor.. bakın yakışan yapsın ama ayna var be kardeşim.
ulan başlığı açan rüyasında beni görmüş diyecem ama demedim sayın ahahah. herkes sahiplenmiş başlığı bir de ben ortak olsam pıçaklı kavga çıkar.. yok ya bana benzemiyor.. hatta alakam yok..ben hariç herkes olabilir...

t: ben. ben. ben.