bugün

ömer'in gay olduğu dizi.
başkası olsa defneden 3 çocuk yapmıştı bile.
her bölümünde önceki bölümünün üstüne kocaman bir "hiç" koyan dizidir ayrıca.
olum bunlara bi de böcüklü bi ödül vermişlerdi bi şey kelebekdi adı.
neyse Türkiye'nin sanat düzeyini göstermiş oldular sağolsunlar.
10 bölümlük bir yaz dizisi olarak tasarlanan, tutunca da konusu uzatılan dizi. ülkemizde sanatın pek değer gördüğü yok.

Ayrıca ömer çok kasıntı ya, nerden bulmuşlar o tipsizi anlamadım. o adamın yerine kumral, yeşil gözlü, uzun boylu, kaslı biri çok iyi giderdi. rol bile kesemiyor adam.
defne'nin sesi ve saçları çok güzel ama rol icabı çok aptal bir karakter canlandırıyor. dizinin başından beri yalan bile söyleyemeyen defne'yi pinokyo yapmışlar.
sude de bir o kadar güzel bir kız ama tatlı küçük yalancılar'da daha iyiydi. oraya daha çok gidiyordu sanki.

favorilerim; koriş-yasemin, koriş-neriman.
Ne zaman ekranda görsem televizyonu kırma isteği uyandıran vasat dizi.
Çevremdekilerin %90 ının bayılarak izlediği ama benim bunu birtürlü çözemediğim, kiraz mevsiminden sonra ayakkabı çizenler de mi çıktı dediğim nefret edilmesi gereken dizi.
Hala bitmemesi Şaşırtmıș yaz dizisi.
Kış oldu lan.
Şimdiye yaz dizisi mi kalır.
Romantik Komedi hâllerine iki bölümdür geri dönmus dizi. izliyorum gülüyorum. Gülüyorken izliyorum...
lan bu deniz tranba kime benziyor kime benziyor diye düşünüyorum haftalardır. bugün anasayfamda çıkan fotoğrafla şok oldum.

ibrahimoviç lan bu!!!
ömer iplikçi gıcıksın falan ama harbi güzel bir insansın bak.

Ah sinan ahh. Sipsevdi sinan. Zaten başından beri yaseminde gözün vardı... Şimdi olan ismaile olacak gibi...

Deniz ne kadar karizmatiksin. Kötü ve karizmatik. Aslında kötü değil de aşırı hırslı olusun seni galip gelmek adına her türlü hileye itebiliyor... yapma, boşver be deniz olumlu dünya sonucta...

Defne, sana ne kadar kızsam da son sahnede üzüldüm ben sana. Ömer seni çok seviyor onu üzme kuru kız.

Her bölüm ve bu bölüm de onur beyi alkisliyorum. Çok iyiydi. Bu dizinin bu kadar izlenilmesinde onun rolü çok büyük...

Mineeğğ sen de çok iyisin kız. belgeler melgeler, fotoğraflar motograflar çok güzel olmuş aferin...
türk televizyonculuğunun gün geçtikçe zeka seviyesini düşürdüğünün kanıtı. bu diziyle eğlenen insan ekmek ıslatıp versen yer.
10 bölümlük şirin bir konusu varken sırf güzel Reyting alıyor diye diziyi mahvettiler.

Defne daha ne kadar ergen ergen davranacak merak ediyorum. Şu sır ortaya çıksın artık.
Hiç kaçırmadığım dizi.
Şişirilmiş bir balondur. Hiçbir heyecanı yok olayların sonunu tahmin etmek için bir iq sınırı yok. Özetle klasik türk dizisi. Baydı.
Baris Arduç un hastalığı sebebiyle, alel acele hazirlandigi bir hayli belli olan ama cok emek edilmis bir bölüm sunan senarist ve oyunculara sahip dizidir.
Bu bölümde karakterler hakkında bazı bilgiler edinildi fakat, şimdiye kadar bilinenlerle çelişen bilgiler de mevcuttu.
Ve Böylece dizi reytinglerde 3. Sıraya düştü.
Acaba seyirci ömer yoksa biz de yokuz mesajı mi verdi?...
O değil de Ömer sırrı daha ogrenemez ise 3. Sırayi bile ozleyecekler.
Koray a bu kadar yüklenmek de reytingleri kurtarmaz benden söylemesi.
görsel
Omer geri dondu koris gingerin uzerindeki tabletten dogru canli kahve fali bakti.omer hah aferim size diyerek kamyoncu dayiya selam cakti.sude defnenin kiralik ask oldugunu ogrendi.fena baslamadi bu bolum.
Ömer karakterinin adeta bulaşıcı bir hastalığı varmiscasina eve kapanarak hickimseyle görüşmeden bir bölüm geçirdigi dizi.
Ömer ve Defne sozde basroller iki saatlik dizide bir an bile yüzyüze gelmedi. Bu bolumde de Bol bol Koray a yüklenildi.
bir oyuncu bulup da seyirciye Fikret galo iste budur diye göstermediler bile. Ne diyeyim.
Tek kelimeyle Fiyasko.
31. Bölümdeki tek güzel şey sudenin saç rengi. Hoş olmuş.
Hayir madem altından kalkamayacaktiniz yaz dizisi olarak kalsaydı da tadında bitseydi yani.
aslında içten içe grup seksi aşılamaya çalışan özel mesajları olan dizidir. bakın çok açık söylüyorum. alengirli dizidir.
hala devam ettiğini görünce üzüldüm. millet paralel evren dizilerinde aşarken, bizimkiler şu turuncu kızın bacaklarına memelerine dekoltesine zoom yapıyor.
Bence çok tutulan ve romantik komedi film gibi bir dizi sadece mutlu sona ulaşamıyorlar hepsi bu.
bize yazmalar yakışır.
barış arduç öhöm.
ergen dizisi. izleyende zeka düşüklüğü görülür. açık ve net.
lan ekşiciler gibi olmak istemiyorum ama nedir allah'ınızı severseniz kiralık aşk, satılık evlilik veya müstakil ilişki.

amına kodumun ülkesinde her şey aşklı meşkli lan.

dizi desen yok. film desen yok. kitap desen yok.

ne meraklı bu millet aşık olmaya. harbi herkes mi abazan.

offf neyse sinirim geçti. izleyebilirsiniz bir an çok pis gaza geldim.
Oyunculuk yoksunu bir Türk dizisi. sinir oldum ya yarım saat boyunca kameralar Ömer'in yüzüne odaklanıyor, Adamda tek bir mimik yok. Nasıl oyuncu olmuş ki? Başta Defne olmak üzere tüm yan karakterler de sürekli kendini tekrar etmeye başladı. Zaten konusundan da iyice saptırdılar diziyi.

O yüzden elveda koriş...
Diziyi izlerken bildiğin ergen kızlara dönüyorum. Barış arduç'un yüzünde mimik yok fazla diyalog kurmuyor vs evet ama bence onu bu kadar çekici yapan şeylerden biri bu cool karizmatik ve zeki halleri. gerçek hayatta sevgilime bile duymadığım hisler besliyorum sana ömer * ayrıca takdir ettiğim bir noktası var ki o da sinan gibi ayran gönüllü olmaması.

Zac efron kılıklı eymene gelecek olursak allah boy vermiş gerisini koyvermiş desek yanlış olmaz sanırım. böyle bi zekasız gibi duruyor sude'ye iltifat ederken söylediklerine kendi bile inanmıyor sanki. Bana bu haliyle flash tv'de gösterilen gerçek kesit dizisi oyuncularını anımsattı. üzgünüm eymen sen git sadece manken falan ol.

Defne ah defne. Gül gibi çocuğu bulmuşsun bidaha bırakıp gitmeye kalkarsan bu diziyi izleyen artık kimse kalmaz söyleyeyim. bundan sonrasında Ömer'in artık gerçekleri öğrenmesini istiyoruz ama öyle bi durumda senaryo ne şekilde gelişir ömer'in tepkisi ne olur hiçbir fikrim yok.