bugün

dünyanın çivisinin çıktığına önemli bir delalet.
korkmaya gerek yok fransa'da yeni uygulanmaya başlayan bir sistem. biz onlardan 50 yıl geride olduğumuza göre bizim kiracılar ev sahipleriyle sevişmek için biraz daha bekleyecekler...
http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=200&sz=17924
bir erkekle sevgili olmadan önce ilk yaptıkları işin sex olduğunu düşünecek olursak hiçte içim burkulmadı. aa iyi yaptın kerata hadi elimi tut.
türkiyede büyük şehirlerde gayet yaygındır. özellikle dul ve dar gelirli bayanlar tarafından yapılır.

hem seks hem ticaret olayıdır.

poligami destenlenmelidir. çoklu evliliğe evet .
sex karın doyurmaz. *
insanların güçsüzlüğünden , yoksulluğundan faydalanmayı düşünen kişilerin işidir.
geçen gün show tv'de yayınlanan survivor programında geçen bir diyalog vardı (tam cümleleri hatırlamıyorum fakat aşağıdakine benzer bir muhabbetti);

+ ben telefonun pin kodunu bile unuttum
- ondan mı bu kadar düşüncelisin
+ yok ben pin kodunu unuttuğuma göre karım da banka kartının şifresini unutmuş olabilir.
- ee?
+ yani banka kartının şifresini unutursa bankadan para çekemez, o zaman da kira parasını veremez, o yüzden bu kadar düşünceliyim.
-..........
türk filmlerinde sıklıkla işlenen konudur. genelde, dar gelirli hatunun kendisine bu teklifi yapan ev sahibini kovalamasıyla son bulur sahne.
fransız'ların harbiden de herşeye fransız olduğunun kanıtı haber.

öğrenci olduğum dönemde oturduğum apartmanın sahibi, giriş katını sadece bu amaçla kullanıyordu. baştan kafaladığı kız öğrenci alıyordu oraya, garsoniyer açmıştı resmen.
daha ev için ilk görüştüğümde, "aç olur, açıkta olur, kız mız düşerse haberimiz olsun. yediririz, içiririz, giydiririz yani, eheh. bi üniversite ortamına giremedik amına koyim." diye açık açık konuşan bu kart pezevengin benden büyük kızı vardı.
Gayrimenkul Sermaye iradı açısından Kira Geliri Beyannamesi hazırlamada sıkıntı doğurur.
azmış insanların uyguladığı yöntemdir. sapkıncadır.
Gelenev işletmecilerinin yıllardır izlediği politika.
Her iki taraftan komisyon alan emlakçılar da göz önünde bulundurulduğunda olayın boyutu korkunç rakamlara ulaşabilir. *
(bkz: haydaa com)
ahlaki çöküntünün başkenti fransa'nın yeni hamlesi . yarın bir gün bizim özenti ergenler de yaparsa şaşmamalı .
otis abi'nin ev sahibi zampara amcanın başlıca hayallerinden biridir.
-pardon kirası ne kadar
-başı hariç 23 cm
-oooıyyşşşşhhhhhh
(bkz: win win situation)
ev sahibi bayansa güzel olabilir.
100 tane deliğim olsa o ev sahibi hacıya vermem. *
otis abinin başarıyla uyguladığı girişim.
özellikle göçmen kadınlara yönelik ingiltere'de gittikçe artan istismar türü.

(bkz: https://www.indyturk.com/...ardan-kira-karşılığı-seks)
ingiltere'de kira karşılığı seks yapacak tek adam var. O da kan tutan kasap.
Gerçi onun da ingilterede yaşadığına hiç inanmıyorum mk..
Bizim yabancısı olduğumuz bir durum değil. Her ücrete zam gelişinde ülkemizin karaktersiz ev sahipleride aynı şeyi maaşların yarısını alarak gerçekleştiriyor.
Japonya esintili bir istek. Orada çok şey kiralanabiliyormuş.