bugün

Ben de hicbir aneliyattan ondan bundan etkilenmezken bunlardan fazlasiyla etkilendim.
1 hafta hayatin anlamini sorguladim kimseyi uzmemeye karar verdim sevdigim bir insan olunca kaybetmemek icin soylemeyi dusundum.

Hepsi birer et parçası ama yuzlerinde tuhaf bir ifade var bu beni cok ürkütüyor dusunceleri yaptiklari sadece bu dunyada kaldi bedenleri de artik ruhlariyla beraberler.
çıtır çerez fotolardır. ergen korkutur. hayatımız gore la geçti şükür.
Girmeyin diyip de link paylaşmak.
Sadece yakınları kaybolduğunda özel bir şifre vasıtası ile girilmesi gerekilinen site. Deepwebi aratmayan görsellerle dolu ve evet 18 yaşından büyüğüm diyen herkes bakabiliyor. Hem emniyet hem de jandarmaya ait iki siteden bakılınıyot ve gerçekten tüyleri diken diken edecek nitelikteker. E-devlet entgresi ile bakılınıyor olsa daha da güzel bir hizlmet olur.
çabuk etkilenip rüyalarıma gireceğini bildiğimden bakmıyorum ancak elim gidiyor bir yandan da.

psikolojim zaten bozuk, iyice berbat etmemek için bakmayacağım görsellerdir.
nekrofili piçlere devlet ayağıyla hizmet.

müge anlı daha faydalı.
(bkz: açmayın korkunçlu)
Üzücü fotoğrafları içinde barındıran site. Öyle cesetler var ki nasıl bir mahluk bunu yapar diye merak ediyorsun. Ölü olan insanın kaderine de üzülüyorsun. Zavallı insanlar...
Hani açılmıyo ki direk bu siteye ulaşılamıyor yazıyo.

Asayiş polisin kendiside açılmıyor.
Cinsiyeti belirsize girdim, baktım cinsel kadın memeli biri var kadın işte nereye belli değil.
Merak edip yakın tarih bakayım dedim. 2018'den kadınları seçtim. 50-60 yaşlarında olduğu düşünülen ve ne zaman öldüğü bilinmeyen bir kurukafa çıktı karşıma. Allah belamı versin ki kurukafa, lan onu kim nasıl tespit etsin ordan görerek?
neredeyse tamamı mültecilere ait cesetler. ya boğulma ya da fatihte metruk bir evde vahşice öldürülmüş olarak bulunma.
sahi niye hortlatıyonuz oğlum durup dururken.
bı nekrofili olarak uludağ sözlük sayesinde keşfettiğim mükemmel bir site, emeği geçenlere teşekkür ederim.
Ben nerden geldim bu siteye ak çıkamıyorum.
Telefondan açılmadığı için inceleyemediğim site.
Cesetlerin yarısı bizim ilçeden çıkmış aq. Bugüne kadar ilçede başına iş gelmeyen tek kişi ben olabilirim.

Bu da beni potansiyel zanlı yapıyor beyler Allah'a emanet.
O orospu çocuğunun anasını sikeyim. Vah dedem benim be.

80 e kadar gel kafana balta sapladıkları için öl. Odun mu kırıyorsun pezevenk??

T: bir site.
80 yaşında teyzenin gözleri oyulmuş fotoğrafının olduğu site. sizin ben amınıza koyayım o nasıl canilik, nasıl vicdan orospu çocukları.
Ulan resmen silikon dikiş yerleri belli olan cenazeye erkek mi kadın mı belli değil demişler avel mi bunlar. .
Edit. :gerçi düşündüm de travesti falan da olabilir .bu bakımdan haklı olabilirler. .
Bir nekrofili olarak Uludağ sözlük sayesinde keşfettiğim mükemmel bir site.
Emeği geçen herkese teşekkürler.
bir nekrofili olarak uludağ sözlük sayesinde keşfettiğim mükemmel bir site.
emeği geçen herkese teşekkürler.
2000 yılı bay kısmında kesik baş gördüm iyi değilim.
Can sıkıntısına birebir site.
aklima yahudi soykirimini getirdi. o gaz odalarindan cikan yahudilerin cesetleri bile belirsizdir.
tabi bu onlara terorist olma hakki vermez,
atalarinin cesetlerinin kimligi belirsizse bile yahudi yahudiligini bilecek...
aha yine peydah oldu sol tarafta.