bugün

Yarışmacı seçiminde taraflı davrandıklarını düşündüğüm prograM.
an itibariyle zamanında milli basketbolculuk yapmış bir beyabinin yarıştığı yarışmadır.
Adnan ziyagil yakışmamıştır efendim. Kendisi biran önce bitsede gitsek modundadır.
yarışmacıların 1.sorudan jokerlerini kullanmaya başladığı yarışma.
Aslı denen yarıamacının iyi yarıştığı ama sesli soruda siçtiği yarışma.
Baturay denen dalyarak itin babayı alıp elenecegi yarışma.
An itibari ile Lys 19.sunun yaristigi yarisma.
Selcuk yöntemin davranişlarinin kenan isiklasmasini gordugumuz program.
Baturay denen Dörtgöz Adamin üniversite sıralamasının aritmetik ortalaması 12 ama 30 bin liraya tamah ediyor eşcinsel ne mallar var şu ülkede matematik kas zekiyim diye geçin.
an itibariyle çok güzel, sarışınımsı bir türk kızının yarıştığı tv programıdır. hay maşallahtır.
müdavimi bilemeyerek şaşırtmış güzel türk sarışınımsı kızımızdır. kaleciyi bilir umarımdır.
şimdi reklamını izledim de satrançta kaç tane hayvan figürü var sorusuna at ve deve var cevabı veren kafatasının içinde beyin olduğuna inanan bi oluşum katılmış.
An itibariyle güzel olduğu için içerde birilerine vermiş olması muhtemel kıza ultra kolay sorular sorulmaktadır.
Ya gerizekalıya sorar gibi ya da profesöre sorar gibi sorular sorulduğu dengesiz gereksiz yarışma.
Amını açtığı için belesten 15 bin lira kazanan Manisalı bir kız mıdır kadın mıdır bilmediğim birinin katıldığı tarafsız olmayan yavşak yarışma.
Bugün gerezekali olduklarını göstermek isteyenlerin yarıştığı saklabanlik. Bakmak vakit kaybı resmen.
An itibariyle izmirli laikçi kızın yarıştığı magazin programı.
bir çobana kuzu sesini sorup ilerletirken; bir tıpçıya cumhuriyet dönemindeki generallerin ortak özelliklerini soran(burunları ile alakalı) program.
Kim istemez ki... mesela ben cok isterim....
ne kadar boş adam varsa çıkan yarışma. finali zorlayım heyecan katayım yok işsiz güçsüz parasız kalmışlar barajı geçsem de az para koparsam derdinde olan tipleri çıkarıyorlar.
An itibari ile tv de dir.
250 bin kazanan adama torpil yapıldigini dusundugun yarisma.
gören izleyicileri dumura uğratan cahillerdir.
(bkz: çok cahiller keşke ölseler)
şansını denemek istiyordur.