bugün

dün ülkede onlarca insan yok yere ölürken kılını kıpırdatmamış kilis'lilerin şimdi kurtarın bizi zırlamasını iplemeyenlerin tepkisidir.

evet, sen istedin. verdin oyu şimdi karşılığını alıyorsun.

dün ölenleri iplemezken, onların yardım çığlıklarına duyarsız kalmışken bugün kim, neden size yardım etsin lan?

gidin akp kurtarsın sizi.
haklı bir tepkidir. akp ye oy vereceksin sonra ışid sana bomba atınca vay ben ne yaptım. kalk siktir git! orada ölümler artsın akp nin oyu daha fazla artar, böyle zihniyet orada bomba altında diye üzüleceğim.

ışid e katılsaymışsınız. hem bize bomba atmayıp size atıyorsalar sizde bir problem var, onlar öfkeli bir kaç genç ve amma uzattınız.
dün ölenlere ses çıkarıp bugün ölenlere ses çıkarmamanın sebebi farklı düşünceden olması mı harbiden mantığın bu mu ? aynı ülke vatandaşı olmanız 1 şey değiştirmiyor mu ? ya da vatanının vurulması 1 şey değiştirmiyor mu ?
hümanist yavşakların halen ama aynı ülkedesiniz siz diyerek akp'li korumacılığına soyunmasıdır.

ulan ali ismail öldüğünde uganda vatandaşı mıydı da ses çıkartmadılar?

herkes hak ettiğini görür.
aynı zamanda istanbul ve ankara patlamalarında ölen vatandaşlarımıza da üzülmeyen, yüzde 54 akp oyu olan bursa'daki patlamada keşke birkaç insan ölseydi diye içi içini yiyen, üzülmenin aksine içten içe sevindiğini düşündüğüm trol söylemi. neden? çünkü ankara ve istanbul'un yarısı akp'ye oy verdi. o zaman diyebilir misiniz götünüz yerse ;

ankara'ya ses verenin amına koyayım?
istanbul'a ses verenin koyayım?

yavşak sensin humanizm de sana girsin.
https://static5.bobiler.o...ejik-serinlik--185719.jpg