bugün

gece yarısı saat 3-4 gibi sigara almaya giderken tinercilerle karşılaşılan andır mesela. keşke o an bir sevgilim olsaydı da hemen önlerine onu atıp kaçsaydım. onlar sevgilimle muhabbet ederken ben yardım getirebilmek için uzaklaşabilseydim.
alsancak kordon'da içerken aklıma gelir arada.

selam kızlar.
şu andır.

çay demletirdim.
şeker attırır karıştırırdım.

her işime koşturur, sonra iki tatlı dil, sevgi dolu bakışla alırdım gönlünü.

ne kadar tatlı lan.
yapsam mı ne yapsam.
vapur turlarında hep diyorum bunu nedense.
(bkz: uzun yolculuk) yalnız kaldığın andır...
kafede tek başıma oturup kitap okumam da sevdiceğimle sohbet ederim denilen anlardır. sinemaya tek başına mı gidilir lan? akşam telefonda onun sesi olmadan uykuya dalmaya çalışma çabası anıdır bir de.
sabah yatakdan cikmadan önce mal mal yatarken birilerine mesaj atma iki çift laf konuşma isteği geldiginde.
1 ay sonra arkadaşımın nikahı için istanbul a gideceğim ve ben yine sapım. Bu yanlızlıkta emeği geçen herkese teşekkürler.
Gece 3 te gelen cinsel istek anıdır efendim.
olsa da çaksak dedirtir.
ama sonuç
bırezzırs dat kam.
işten eve gelindiğinde içinde düşülen boşlukta akla gelen anlık düşünce.
ruhen ve bedenen olmak üzere ikiye ayrılır.
yalnız kalındığı anlardır. daha doğrusu yalnız kalındığını hissetiğiniz anlardır.

yanınızda elini tutacağınız, parmaklarınızı iç içe geçirebileceğiniz birisi olsun istersiniz. dudağının kenarından öpebileceğiniz birisi. sağ kolunuzun altına, sağ göğsünüze kafasını yaslayıp başını okşayabileceğiniz, saçlarını öpebileceğiniz birisi.

yoktur ama. malesef çok ararsınız, çok istersiniz. yoktur. hayali ile yetinirsiniz. ya da benimde yaptığım gibi sevgili yerine yastıkla yaparsınız bu hareketleri. yastığı sevgili yerine koyarsınız.
şu an. ölüyorum lan evde yalnızlıktan! oturur karşılıklı iki bardak çay içerdik.
dediğim anlar çoktur.
Evde oturup tek başıma film izleyip pringles yerken.Aslında film hakkında konuşacak bir kaç dostum vardı ama hepsi sevgili yaptı.
dedigim an hic yoktur, sevgili demek kafes demek, nesini istiyeyim kafeste olmanin.
şu hayatımda yaşadığım en adalatesiz en zor senemde. şöyle dizlerinde uzanıp tüm sıkıntılarımı unutturacak. beni hayata bağlayacak bir sevgilim olsa keşke.
Arkadas ortaminda herkes sevgilisine sarılıp eglenirken tek sap gibi takilirsin iste o an olabilir.
Her halı saha maçından çıktıktan sonra düşündüğüm hede.
Arkadaşlarla otururken millet sırayla ilişkilerini anlattıktan sonra sıranın bana geldiği an.