bugün

kış uykusuna yatmak istemekten hallice , eşşek sikmekten kat kat şirince bi eylemdir..

vallahi düşünüyorum , misal bi keseli memeli olsam..kesemin içine sevdiğim kişiyi (ki bu kardeş olur , sevgili olur , sevilen ama sevgili olmayan kişi olur en yakın arkadaş olur anne olur baba olur vs) koysam..ya da herhangi birinin kesesinin içine girsem..o kesenin duvarının oksijen geçirgenliği olsa..ben böyle koysam başımı , cenin pozisyonunda karnına öyle uyusam saklansam kimse bulamasa..

bu keseye sahip olmak isteği sevgiliyle uyumak istemek , anneye sarılıp ağlamaktan farklıdır..misa lsen sevgiliyle uyumak istiyorsun , bu durumda sevgiliyi bi nevi tutsak ediyorsun..gel buraya ben uyucam seninle diyorsun sevgili işinden gücünden alıkoyulmuş oluyor..

benim istediğim keseye girmek..ya da herhangi birini kesemin içine koymak..yeri geldiğinde , ben hala harıl harıl çalışayım ama kesemdeki mışıl mışıl uyusun ya da öyle kıvrılı dursun..kimsenin hayatından çalmadan , kimseyi hapsetmeden bir vücut olmak benim dediğim..

bu keseyi , kase filan gibi okuyunca şu naif romantizm kaçıyor..yapmayalım..