bugün

eskiden kerhaneler vardı, ne şirin, ne güzel yerlerdi. maaşını alan oraya giderdi. babalar, milli olacak çocukları için amcalarına para verir; ''bizim şu oğlanı bir götür bakalım'' derlerdi. çiftçisi, kamyoncusu, iş adamı dertlerinden kısa bir sürede olsa kurtulmak için akın ederlerdi. alan memnun, veren menun hesabı. çatır çatır vergisini öderdi hepsi. hem istihdam da sağlanırdı. gün geldi kerhanelerin kapısına kilit vuruldu. o günler, tam da internetin hızla yayıldığı dönemlere denk gelmekteydi. binlerce adult site, bizlere babil'in bahçesindeymişiz hissine kapılmamızı sağlamıştı. gün geldi sitelere sansür uygulanmaya başladı. evinde gayet uslu bir şekilde 31 çeken insanın belkı en büyük hakkı elinden alındı. ve işte bu günler.. yok efendim, kazıya gelen kadına tecavüz edildi, yılbaşı gecesi taksimde turistler tacize uğradı, dağa kaldırılan kız tecavüze uğradı. e kardeşim sen bu kadar katı kurallar koyarsan, böyle sapkın manyaklarda en son çare bu yollara başvuruyorlar. yok ki dağın başında bacardi adam gitsin 250 dolar bayılsın. herkes bilgisayar mühendisi değil ki, dns ayarlarıyla oynasın.

(bkz: protesto ediyoruz efendim)
(bkz: tekke ve zaviyelerin kapatılması)*
ünlü düşünür süleyman demirel'in dediği gibi;
kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi sksin...
(bkz: anlatım bozukluğu)
(bkz: en büyük kerhane meclis)
kaosa yol açabilecek riskli proje.
(bkz: kerhane sitesi)
türkiye de sosyal ve nüfussal patlamaya delalettir...
vatandaşların bunu protesto etmek için ilk önce eylem diye toplanıp ilerleyen saniyelere doğru bunu seks partisine dönüştürüp, meclise kadar sikişip ardından hızlarını alamayıp meclistekileri de sikmesiyle son bulacak durum.
tecavüzlerin ve küçük kızların kaçırılmasının en büyük sebebidir. böyle giderse bunlar milletin uçkuruna da mühür vurur vallahi.
mastürbasyon yapamayan ergen bireyin şehvetini içine atıp ileride evlenince 3 çocuk yapması için düzenlenmiş komplodur.

çözümü için
(bkz: hosts)
(bkz: dns)