bugün

(bkz: ezel) ile türkiyenin açık ara en iyi senaristi olduğunu kanıtlamıştır.
takipteyiz.
Yeni projesi gölge ile tekrar sahalara dönecek senarist. hayranıyım.
iyi bir drama senaristidir. ama ezel'in üzerine çıkamadı bir türlü. basit dizilerle uğraşıyor.
uçurum' a devam etmesi gereken senarist. uçurum yokken üşüyorum reyiz. lütfen bu dizinin metinlerini yayınla, sinema filmini çek. nolur bu diziyi bir şekilde sonuca bağla.
yeni dizisi uçurum'a başlamış olan senarist.
sınıfın senaristi.
muhteşem ezelin muhteşem senaristi yaptığı iş taktire şayan...
Mart ayından itibaren Akademi Tiyatro'da 'Senaryo Yazarlığı Atölyesi' kursu verecek olan ezelden sonra her projesi takip edilecek senarist.
ruh hastası olduğunu düşündüğüm, kalemine hayran kaldığım ezel'in iki senaristinden biri.
türkiyenin en iyi senaristidir kendisi.
ezel gibi bir senaryoyu beyni kaldırmadı galiba.
hayati tehlikeyi atlatmış ve tüm ezel severleri sevindirmiştir.

http://www.haberturk.com/...500334-ezelin-setinde-sok
acil şifalar dilediğim, allah'ın sevdiklerine bağışlaması için dua ettiğim genç ve yetenekli senarist.
türk milletinin izlerken nerdeyse beyin kanaması geçirdiği senaryoyu yazan kişi. kesin ramiz'in bir oyununu yazarken geçirdi beyin kanamasını.

acil şifalar diliyorum kendisine. allah ailesine, sevdiklerine bağışlasın.
acil şifalar dilediğim senarist. ezel dizisinin senaristi. yoğun bakıma alınmış. gerçekten çok üzüldüm, nazar mı değdirdiler, kıskandılar mı nedir. umarım hemen sağlığına kavuşur.
aynen dizide olduğu gibi bizi ters köşeye yatırmasını ve şeytana çalım atmasını beklediğim senarist.
acil şifalar dilediğim parlak zekalı senarist. umarım acilen iyileşirde bizi o yaratıcı zekasından mahrum bırakmaz.
Beyin kanaması geçirdiği ve yaşam mücadelesi verdiği an itibariyle internet sitelerinde gezen senarist.
ezelin monte kristo kontundan uyarlanmasıyla ilgili olarak "Yaptığımız iş de edebiyat da zaten bir uyarlama bir etkilenme sanatı aslında. Biz evet çıkış noktalarımızdan biri. Tabi ki buna ya serbest uyarlama diyebiliriz ya kuvvetli bir esinlenme diyebiliriz... Beni ilgilendiren tarafı nereye götürdüğümüzdür. Onunla ilgili eleştiri beni ilgilendiriyor" diyen senarist.

başka bir programda ise mirgün cabasin senaryonun deli saçması oldugu esprisine "Öyle aslında. Yani belki de işin esprisi o. Normalde inanılmayacak bir şeyi, inanılır haline getirmek." diyen senarist.

kendisine monte kristo kontu hikayesinin nereden geldiğine ve ne kadar deli saçması oldugunu ve ne kadar inanılmaz olduğunu bir arastırmasını öneririm.

(bkz: Pierre Picaud)
show tv de yayınlanan ay yapım ın yaptığı ezel dizisinin senaristi.