bugün

sadece anladığı ile bırakılmalıdır.

fazla abartıldığında bir yerini iyice kaldırırsınız bir daha aşağı inmez.
bi ton tribe giren kızdır.
Götü kalkacak olan kızdır. Nazlar, kendini ağırdan satmalar, tripler aman aman...
Afedersiniz götü kalkar. Bi havalar bi yüz vermemezlikler. Hiç çekilmez.
Daha fazla dikkat çekmeye çalışır. Yüksek sesle konuşmalara katilmaya başlar. Daha fazla gülmeler kahkaha atmalar..

Şu kızları anlıyor olsaydık bence hicbirimiz burada olmazdık zaten.
öhüm öhüm.
-a şu çocuk beni kesiyooo diyen kizdir.
Fizik kurallarını alt üst eden bir hadisedir adeta yer çekimine meydan okur.
En tehlikeli hanım ablamızdır, tribin dibine büyüklenmenin gözune kendini ninetten sanıp naza cekmenin sağ gözüne vurması an meselesidir.
afedersiniz bu sefer tamam o deseniz bile bir taraflarının değer hacimlerinde yükselme oluyor.
benim gibi, sezgi kabiliyeti yüksek olan kızdır. en ufak beğenilmeyi bile sezerim.
yazılanların tamamına katılmıyorum. ben anladığım an ayıpmış gibi saklarım. anladığında kendini de, karşısındakini de rezil eden kızlar var evet ama genellemeye vurmak doğru değil.
yolludur.
eğer sevgilisi varsa bunu bir şekilde ifade etmesi, eğer hoşlanma durumu hala devam ediyorsa kişi ile bir daha bir araya gelmemeye çalışmalıdır.
tüm kızlar anlar hatta bir başkasına ilgi duyup size iltifat ettiğini bile anlarlar hangi saatte nerde kim için bulunduğunuzu bile bilirler. bilmezden gelmek daha keyifli ve etkilidir. unutmayın nerde yalansanız sizi ordan vururuz. kaşa kaş göze göz diyelim.
bokunu çıkartır. keşke dedirtir.