bugün

fazla komik bir nick sahibi yazar.gece gece iyi güldüm *
saydığımız, sevdiğimiz bir yazar arkadaşımız.
iyi bir nicktir, güldürmüştür.
durumdur yazarlarından biri daha. gavat oğlu gavat lafı meşhurdur. kendine bakmadan birilerini eleştirir. senin karşında 8873 entry girmiş bir yazar var. iğneyi kendine çuvaldınızı da kendine!
saçmalamış yazardır.
(bkz: atatürkçü olmamak atatürkçülüktür)
herhalde atatürkçüler kendisi gibi düşünmeyen insanlara saygılıdır demeye çalıştı da çalışmasına, atatürkçü olmayanları atatürkçülükle arada bağdaştıverdi.
kendi nick altına entry girmeyi sevmeyen bir yazar olarak zorunlu giriş yaptığım bir kaç cümle ifadesidir.
bazı yazarlar gerçekten oldğundan fazla sanıyor kendini. şımartılmış ve tavn yaptırılmış götleriyle çıkıp karşıma köpek kavgası gibi tavırlar sergiliyor. ben it dalaşınıda iyi bilirim itin götüne sokup çıkarmayıda. seviyorum sizi hadi dağılın şimdi.
(#12109925) tebessüm ettirmiştir. sağolsundur, eksik olmasındır.
imla kurallarından bihaber yazar. kendisine bakmadan milletin açtığı başlıklara facebook'tan çalıntı diye iftira atar. kendinden biliyor demek ki.

önce eleştirdiğin, daha doğrusu bok attığın yazarın nick altına ve entry'lerine bir bak bakalım... sonra gel çemkir.
şimdi de #12140137 no'lu entry'de 'içki şişesini götüne sokarlar' yazdı şahsıma. çaylaklık öncesi son çabalar. evet.
yaptığı onca şeye rağmen çaylak olursam sözlüğü bırakırım diyor. canımsın ya. içki şişesini götüne sokarlar? sen bunu bana diyeceksin ve yazmaya devam edeceksin? tek hücreli basit canlı diyeceksin yazacaksın? ben neden 10 bin entry giriyorum? böyle insanların sözlerini duymak için mi?
'içki şişesini götüne sokarlar' ifadesini ben 'duş sonrası bornozla pc başında oturmak' adlı başlıkta yazdım. senle ne alakası var diyen yazar. haa diyelimki üstüne alındın. buna ben birşey yapamam. ayrıca kimse sözlükte torpilli değil. bazı yazarlar kendilerini mod sanıyor. herkes eşit dereceden bir denklem sözlükte. ve eğer sözlük adil değilse değil çaylak olmak uçurulsam bile umurumda olmaz.
bencilliği benliğinin sonu oldu.
nick altına grup saldırısı düzenlenen yazar. * *

incik cincik ve umbrasword siz gidin sahibiniz gelsin.
--spoiler--
Çok güzel bir tartışma ortamı oluştu. içki şişeleri göte sokmalar incik cincik filan. dur ben de bir şeyler saçmalayayım.
--spoiler--

Adam haklı beyler denilebilinecek yazar.
Buradaki adamdan kastım kendisi için yorgan yakan pire. Şuan 1-0 önde gözüküyor. Hadi bakalım delicious, şimdi laf sokma sırası sende. nickin gibi lezzetli olsun lafın.
tanımam etmem, hatta buranın nick altı olduğundan haberim yoktu cümlesini kurmama sebebiyet veren yazar.
bu aralar favorimde olan hayvan, ne olmuş yorgan mı yakmış.
yazdığı entryleri okudum ve keyif aldım, güldüm. ben de bu neşeli insanla muhabbetim olsun diye nick altına espri mahiyetinde bir şey yazdım. aman yazmaz olaydım. meğer ne kıymetli, ne yüksek bir şahsiyetmiş öyle 'ce' demeler, nanik yapmaları falan ağır buldu haşmetmeab. hemen sildim entrymi, yine de kurtulamadım.

nick altına saldıranların listesine koydu bizi. yani tatlı adamsın, zekisin falan, muhabbet ederiz, güler eğleniriz dedik. ama böyle acayip tripler çok antipatik yapıyor onu, ucuz gösteriyor. lan işim gücüm yok yazarın teki için mahalleden adamları toplayıp nick altına mı geleceğim? hem gelsem neden geleyim? hadi geldim neden yazdığımı sileyim?

ne güzel muhabbet edeceydik, daha karpuz keseceydik falan, hepsini mahfetti. bravo! zaten bundan yazar olmayacağı anlaşılmış, yedinci nesil silik olmuş. insan hayatında silik olunca sözlükte de silik oluyor maalesef.