bugün

önce kavramda anlaşmak gerek. eşitlik ve adalet çok farklı kavramlardır feminist beyinler bunları bir yerleştirsin.
bakın sizler geleceğin elleri öpülesi türk annelerisiniz (namus kavramını yitirmeyenler için) televizyon ve sosyal medyada dayatılan bu saçma sapan algılara kapılmayın.
Kadın kendini erkeğiyle eşit gördüğü anda o ilişki laçkalaşır ve huzur kalmaz
doğanın kanunu bu ve bu kanun sonsuza kadar geçerliliğini koruyacaktır. böyle bir eşitlik söz konusu bile olamaz olduğu anda işte günümüz türkiyesi gibi günde 380 evliliğe 350 boşanma gibi bir oranla karşılaşır ve ağlanacak halinize gülmeye başlarsınız. eğer huzurlu bir yuva ve size sadık bir eş istiyorsanız kendinizi kocanızla asla bir tutmamalısınız. bu yanlışa göz kırpan erkeklede sözüm ona uzak durmanız sizin ve oluşturaağınız aile için en sağlıklısı olacaktır.
daha mutlu ve huzurlu bir aile yapısı için kadının erkeğe dik başlılık yapmak yerine kibarlık ve zerafetle yaklaşarak ve ciddi bir sabırla diyalog kurması gerekir. Bunların yerine sadece televizyondan komik görünen o durum sizin için ciddi bir felakete yol açabilir.
Mantikli dusunen saglikli bir kadindir. Fiziksel farkliliklar var ve bu farki gozardi edemeyiz ama bunun disinda hangi konuda biz erkekler ustunuz ya da daha dogrusu aramizda fark var bunu anlamak mumkun degil. iliskiden beklentiniz baglilik ise haklisinizdir ama bunu sadece kadindan beklemeniz kisiliksizce bir beklenti. Evliligi ya da romantik bir iliskiyi sevgi, saygi, guven ve baglilik ayakta tutar ve bunlar iki taraf icin de gecerlidir. "Kendini kocanla bir tutamazsin" demek de ben erkegim aldatirim ve bu normaldir demek herhalde. gercekten yazik boyle zihinlere..
Ayakta işiyodur.
Eşitlikle aynıldığı karıştırmıyorsa hak verdiğimdir.
Cahillik ve yobazlık kusmussun geçmiş olsun. Bakın beyler kimse sizin erkekliğinize göz yummak ya da kimse sizin ayak işlerinizi yapmak zorunda değil. Sizin yaptığınız işlerin hepsini gayet biz de başarıyoruz. Peki siz neden bizim yaptığımız işleri yapmamakta direniyorsunuz? Doğanız gereği üstünlük istiyorsunuz ama üzgünüm o devir kalktı. Her alanda bizimle eşitsiniz bunu ne zaman kabulleneceksiniz? Asıl aksine şöyle ki eşitlik kabul edilmediği sürece bu boşanmalar vs gibi şeyler artacak. Belki kimileriniz kalıp olarak kemiksel olarak bizden üstünsünüzdür bilemiyorum ki sanmıyorum amma velakin öyleyse filler de sizden üstündür o halde. Kalıp olarak karşılaştırmayı bırakın ve artık saygı duymayı öğrenin. Kendinizi geliştirin. Sizlere bunları anlatmaktan biz kadınlar olarak bıktık he yılacak mıyız? Asla! O beyinciklerinize siz bunu kazıyana kadar biz susmayacaz beyler. Hadi bay!
Bilerek kışkırtma amaçlı yazdığına inanıyorum. Çünkü hem böylesine geri zekalı olacaksın hem de oturup bunu kaleme alacaksın. Pek mümkün görünmüyor. Ters psikoloji yöntemini uyguluyor olmalısın.
eşittir.
yusufum, insanlığa bir hizmet yapmak ister misin? seni 24 saat bir odaya kapatıp izleyelim mi ?
olması gerekeni savunan kadındır. ne kendini erkeklerden, ne erkekleri kendinden üstün görüyor.
Kadınların Bu kadar üstün özellikleri varken, eşit görmesini ben de anlamıyorum.