bugün

(bkz: apaçi)
-şahsen ben cırcır sanıyorum kendimi. daha şık ve pozitif duruyor.

edit: konuşma çizgisi eklendi.
son zamanlarda sadece bursaspor tarafları değil, diğer bazı takım taraftarlarının sözlük içinde trabzonspor karşıtı konuşmaları ve iftiraları yüzünden sıyırmış bir taraftarın isyan cümlesidir. lakin bu isyanı başka bir takım taraftarına laf atarak göstermek, sizi trabzonspor'a iftira atıp saldıran o taraftarlar ile aynı duruma sokar, haklı iken haksız duruma düşersiniz.
olası bir trabzon şampiyonluğunda "bizim sayemizde şampiyon oldunuz" demeyecek taraftarlardır. zira el ski ile gerdeğe girmezler. ezik değillerdir.
bakıyorum da kıyakları ile övünen kıyakçılarla dolmuş burası.
o halde buyruni
(bkz: kıyakçı)
neden mi mücadele eder sorusuna haysiyeti ve şerefi için gibi bir cevap verilebilir.
evet bursasporluyum ve bu sene trabzon şampiyon olursa hiç mi hiç üzülmem tam aksine çok sevinirim.
beşiktaş'ın fenerbahçe'ye yenilmesi ile şampiyon olmuş bir takımın haklı, fakat uzun sürmemesi gereken gururudur.
tamam şampiyon oldunuz, sıfır da çekmediniz, ancak bu sizi türkiye'nin en kaliteli takımı yapmaz.
not: galatasaray'lıyım.
hayır şu başlığı üç büyültülmüşler taraftarından biri açsa içim yanmaz. bir trabzonsporlunun açması koyuyor adama. ulan yıllarca bütün anadolu size anadolu'nun gururu dedi. her zaman her yerde desteklendiniz. bütün anadolu size sempatiyle baktı. şimdi de aynısı bursaspor'umuzun başına geliyor mantıken. anadolu'ya örnek oldukları için. tıpkı trabzon gibi anadolu'dan da şampiyon çıkabileceğini gösterdikleri için. ulan tribün bilmezsiniz, iz bilmezsiniz, burdan gelip laga luga yaparsınız. gidin abilerinize sorun. bursaspor taraftarı kendini bir bok mu zannediyor diye. ama uzaktan sorun da dayak falan yemeden gelin. soytarılar sizi.
gerçekten de bir boktur.
kendilerini bir şey sanmakta sonuna kadar haklılardır.
kesinlikle dogru bir öenermedir.hiçbir halt olmayacak takımın taraftarlarıdır.
fenerbahçeliyim, çok fenerbahçe maçına gittim. galatasaray taraftarıyla yolculuk yaptım, beşiktaş taraftarıyla pek görüşemedik ama az çok tanırım. bursa atatürk stadı'ndaki atmosfer başkadır, bursaspor-beşiktaş maçında farkettim. istanbul'a pek benzemez onun için tanık olmadıysanız bence pek yorum yapmayın.
http://www.sporxtv.com/fu...laylar-ciktisxtvq23246sxq

videoyu izlerken utandım.objektif olarak değerlendiriyorum.hani kardeştik diyarbakır'da bursaspor'a yapılanlardan sonra,hani kahrolsun sözleri inletmişti her yeri.yapılanın bugün yaşananlardan ne farkı kaldı.bursaspor seyircisine karşı az da olsa bir sempatim vardı.bu yaşananlardan sonra atık negatif benim için.polisimize taş atıp şehri birbirine katmak taraftarlıksa bunu yapan kim bilir yarın ne yapar yazık.