bugün

Google'ın komik destek ünitesi. Bunu kullananlar var mıdır diye merak ediyorum. Arama motoruna yazılan kelimelerle ilgili sadece bir kaynak getirir. Kendimi şanslı hissettiğim bi gün deneyeyim dur bi ben
sözlük yazıp kendimi şanslı hissediyorum a tıklayınca sesli sözlük geliyor iyi mi.
google in bir hizmeti.
i m feeling lucky olarak da bilinir.
şimdilerde şansımı denemek istiyoruma çevrilmiş google hizmeti.. *
- aylin kendimi şanslı hissediyorum
+ kafandaki beyazımsı şey ne?
- gelirken kuş sıçtı.
+ ay bu koku senden mi geliyordu.
- ya başıma talih kuşu etti diyorum sen kokuyor diyosun.
+ ya ne talihi. beni istemeye geleceksin şu haline bak.
- ya kesin verek baban demi.
+ kesin verecek ama tam olarak umduğun şey olmayabilir.
- nasıl yani?
4 yapraklı yonca bulan, lambasından cin çıkan. altılı,iddia, sayısal loto ve çeşitli şans oyunlarını kazanan bir insan tarafından söylenmesi muhtemel söz.
fotoğrafla ilgilenen bireyler bilirler. çektiğiniz fotoğrafları düzenleyen picasa adında bir program vardır.o programın özelliğidir. fotoğrafınızdaki ışıkları düzenlemek için kendimi şanslı hissediyorum butonunu tıklarsınız ve fotoğrafınızdaki renkler güzelleşir.hayat size gülümser.sizde fotoğrafa gülümseyin. mutlu olun.
internet çağının sarı rehberi google ın, bir hizmeti. anasayfada "google da ara" nın hemen sağında yer alan buton.
kullanıcıya "tek atışta" vurdum hissi yaşatır veya yaşatamaz kullanıcının şansına kalmış.
Bunu mu demek istediniz ? şeklinde devam eden saçmalıklar silselesidir.

(bkz: kendimi bok gibi hissediyorum)
kötü giden şansımın bir anda düzeliceği umuduna kapılıp umarsızca tıklıyorum. bir gün elbet yakalıyacağım seni.
dünyanın en gereksiz butonu.
an itibariyle aramaya "google küçük" yazdım ve butona bastım, sonrasında yazılanları yanlış görmeye başladım ya da biri benle kafa buluyor.
google 'a,

''google küçük'' yazıp kendimi şanslı hissediyorum diyoruz ve biraz gülüyoruz.
google ın pek de bir halta yaramayan özelliği.
picasa resim düzenleme programında renk uygulaması görevi gören seçenek. yüzüne renk * gelmiş derler ya. ha işte öyle bi' şey.
çok küçükken ilk gördüğümde kumar oyunlarına yönlendiren bir buton olduğunu zannettiğimdir.
hala o düğmeye basamadığımı fark ettim.
neden kaldırıldı düğmesidir. o kadar da işimize yarardı.
google ın en kullanışlı işleviydi...
en sevdiğim buton. google artık bu butonu kullanmama izin vermiyor. winrar'ı paralı kullananlarla aynı hissiyatı yaşamamı sağlayan bu butonu kullanabilmek için her şeyi yapabilirdim.
şanslıyım. çünkü çok şükür sağlığım yerinde.
Küçükken ne anlama geldiğini anlamazdım.