bu mottoyu benimsemiş hatunların çoğu birey olamamıştır. hayattaki yegane amaçları evlenmek ve doğurmaktır. evlenerek süreceği paraziter yaşam için gerekli konağı bulmuş olur.

ha bi de o küf kokulu amının evrenin merkezi olduğunu zanneder bu.

sonuç olarak; evlenilmemelidir.

edit: çok çirkin bi tipseniz seçme şansınız olmayabilir tabi.
(bkz: nereni)
(bkz: kocanın zarı çerçeveletip asması)
saklamak istediği bir zardır. başka bir açıklaması yok. ruh saklanmalıdır ruh. bir katışıksız kalas bir insanın düşüncesidir bu.
bu kızı eleştiren yazar arkadaşlarımızın kız kardeşlerine bu gün hemen bir tembihte bulunmaları gerekmektedir.

''bakire olarak evlenme, kendini kocana sakın saklama, evlenmeden cinselliği istediğin gibi yaşa, yoksa güzin abla olursun, kezban olursun''

samimi olmak adına.
güzelim ülkemde, ne yaparsa yapsın, kadının adı "orospu" olunca duymaya alışılagelmiş laflara maruz kalacak kadın. ahh nasıl da hemen formata uydurup tanım yaptım. aferin bana.
dedim ya, ne yaparsan yap nasılsa adın belli. daha bugün anlattım oysa, sakız çiğneyen kadına toplumun bakışını. ilk sözü "anne" olmayan bebeklerin yanışını. toplumun bu pişkinliğini kabul etmiyorum diye terk mi edeyim ülkeyi?
sana diyorum bayım! ve sana! hepinize!
kadın ne zaman ki kıymetli olacak, zarından ve vajinasından önce, işte o zaman siz adam olabileceksiniz. beni asıl üzense, hepinize karşı yeterince güçlü olamayışım. size rağmen, tek başına, ne kadar ayakta?
eğer saklamazsa kocasının bir zaman yüzüne vurabileceğini, aşşağılabileceğini düşünen kızın sözüdür. kocayı düzgün seçmek lazım elbet.
çocuk denecek yaşta bekaretini önüne gelene vermiş ve biri de bir bini de bir misali hızını alamamış laçka ve kaşar kadınların, beğenmedikleri ve küçümsedikleri hemcinsleridir. kendisini eşine saklayan kızlar.
saklamazsa, müstakbel kocasının bir zaman yüzüne söylemesiyle "aşağılanmış" olacağını düşündüğü için birey olamamıştır bunu diyen hatun.

koca seçimi falan ayrıntıdır, asıl mevzu zihniyettir.
saksonun kralını çekip, analın kitabını yazacaksın ama zarın duracak kocan ilkin olacak! *
edit: eksileyen zilliler alışınız süper. *
bunu diyen bunu da dedi,

(bkz: sadece ağzıma alırım)**
kendini, orasını, burasını, falanını, filanını istediği zamana kadar saklayabilme ve hatta dilerse hiç evlenmeme hakkı dahi olan bir insanın saklamak istediği şey neden bir başkası nezdinde saklanması anormal kaşılanan şey olarak algılandığında; sözkonusu algı, modernlik-cehalet çatışması başlatarak, kendisini modernliğe ulaştıran eylemini, saklama arzusuyla yanan insanın cehaletine refere eder? bunu yapan maldır denen şeyin kişisel bir istekten kaynaklandığını görmek istemeyenlerin, göstermek istedikleri şey neresinden tutulduğunda modernliğe inklap eder? neden içinde cinsellik bulunan çekinmeci tutumlar edilgen insan tanımına götürsün ki bizi? asla başlıktaki gibi olmayın yoksa birey olamazsınız tavsiyesini dillendirenler, bu öneriye kulak verenleri edilgen bir hale getirmiş olmuyorlar mı acep?
kendisini kocasına saklayan kızları aptal ve gereksiz bulan beylere; gidin genelevden bir kadın çıkartın, hiç olmassa sevaba girersiniz demek lazımdır. sonuçta ortada bir cinsellik söz konusu, bir bekaret. ha o, ha diğeri ne farkeder. biri kandırılmış ve sonucunda defalarca yapmaya mahkum edilmiş. diğeri gönül rızasıyla yapmış ve defalarca yapmaya devam etmiştir.

kendisini kocasına saklayan, hemcinslerini hor gören kadınlara da; bulunduğunuz hayattan sıkılınca bir genel evde çalışmaya başlayın. ha öyle, ha böyle ne farkeder, demek lazımdır. hiç olmassa daha bir hayat tecrübeniz olurdu.

"zira sonuçta yapılan iş aynıdır".
(bkz: kendimi hurilere saklıyorum diyen dinci)
bir bayanın kendi cinsel mahremiyetini sadece evleneceği insanla paylaşacağını beyan etmesidir. ki bu en doğal hakkıdır.

damdaki deli yazmış ama lafı biraz daha açalım istiyorum. bu kızı eleştirenlerin ya kızkardeşleri ya da erkek kardeşleri yok. düşünsenize kızkardeşiniz her gün birisiyle yatıp kalkıyor hem de alenen ve sizin haberiniz olarak. ha size haber vermeden yapması daha kötü o ayrı ama gene de şu dünyada bir bayanın kendisini en özel hissedeceği anında bir kıymeti olmalı. o anı paylaştığı kişiyi kendi seçer o konuda sorunumuz yok. ama kendimi kocama saklıyorum diyene de "küf kokulu am" diyen küf kokulu beyinlere de iftardan sonra ajdar'dan çikita muz şarkısını armağan ediyorum...

siz saklamayın, biz muz her derde devadır, ajdara söyleyin o halleder...
gayet doğaldır. düşünün pek modern sözlük ahalisi sizim kızkardeşiniz bu söylemin tam tersini söylese bu sözde modernliği gösterebilicekmisiniz! hiç sanmıyorum....hiç ama... sizi gidi sex and the city çakmaları...
(bkz: kocam öğretir bana herşeyi)
kendisini karısına saklayan bir eşe layık olan kişidir. yaptığı ne aptallıktır, ne salaklıktır. tebrik edilesidir.
bunu diyen hanımların sayısının epey düşük olduğunu düşünüyorum.
(bkz: hymenoplastiyi de yaptırdık hazırım geliyoruum)
nemden ve ısıdan korunması gerekendir...
kocan da kendini sana saklıyor mu acaba diye sordurtan cümledir.
- kızım gez dolaş biraz, erkeklerle ol, hiç mi canın çekmiyo?
- baba iyi misin sen ya?
- iyiyim kızım, sen nasılsın? var mı bi icraat?
- öf baba, iyice bunadın sen de artık ha!
- kızım, doğruyu söylüyorum ben. cinsellik en büyük hazinedir hayatta. bana sorarsan es geçme derim..
- kocama saklıyorum ben kendimi bi defa.. ona sunucam hazinelerimi.
- valla senin kadar salak kızı kimse almaz bana sorarsan, sen gene beni dinle, çık dolaş!
(bkz: türk kızı)
herşeyi yapan ama iş vajinal birleşmeye geldiğinde sarf edilen saçma sapan bir cümledir. işin garip tarafı, anal ve oral başta olma üzere herşeyi yapar bu kızlar. demek ki kocasıyla sadece normal ilişki yaşamaya gönüllüdür.