bugün

özellikle sözlükte uzun süre yazan yazarlar için geçerli olan hadisedir. aylar evvel yazmış olduğu entry i veya başlığı gördükten sonra kimin yazdığına bakmadan;

-oha ne berbat yazmış lan herif
-ooowww süper beaaa hahahahah
-adam tam da benim düşündüğümü yazmış, tüh bee be benim de aklıma gelmişti
-hala böyle herifler var sözlükte yaaa
-yanlış biliyor hıyar boyle değil bu

şeklinde tepkiler vermesinin hemen arkasından entry nin altında kendi nickini görmesi ve şaşıbakşaşır haline gelmesidir. az evvel başıma gelmiştir;

(#32509)önce okumuş, "oha ne gaz yazmış herif" demişimdir
sonra altında kendi nickimi görünce utanmışımdır. **
numarasını verip deşifre etmek istemediğim birkaç entrymin de içinde olduğu şok olma durumudur. işin güzelliği burdadır aslında, sürekli değişen ruh haliyle yazılan yazılar sonucu, aylar önce yazılan bir tanesine denk gelir "n'apmısım ben ya" der bünye, mutlu olur; şimdiye..
"hani bir zamanlar fakir ama gururlu bi entry vardı ya işte o benim" şeklinde entrynin de sitem edebileceği durum. *
çok fazla entry yazmaktan ileri gelebilecek ne yazdığını bilmeme sendromu.
farklı bir tarz da yazmandan dolayı tanıyamamanın verdiği şok ve ''vay bee ne kadar da iyi yazmışım'' * diye kendi kendini tebrik etme durumudur. * *
az önce başıma gelmiş hadise.
+hehehe, iyi yazmışın da örnek öyle mi verilir be salak, dur seni bi eksiliyim,
+aaa bu benim lan, edit tuşu nerdeydi.
cogu entrylerde, basligi gordugumuzde spontane olarak zihnimizde canlanan seylerden bahsettigimiz icin taniyamamaktan cok unutmakla alakali durumdur.

"s.keyim senin girecegin entryi" deyip de altinda kendi nickinizi gordugunuzde dumurlardan dumur begenirsiniz.

veya "helal lan ibne ne guzel yazmis" deyip sukela butonunu ararken karsiniza cikan "edit" butonuyla afallar, nick kisminda gene kendinizi gorur oylece kalirsiniz "lan ben bunu ne zaman yazdim" diye.

gariptir.
özellikle aşkla ilgili entrylerde sıkça başa gelen hadise.
"yok artık, -gözlerinde boğulduğum, sözlerine vurulduğum yazar- mı? ulan gözleri şaşıydı bir kere onun, sözleri de şıpsevdi sakızı kadar edebiydi. ya amma da safsalakmışım o zamanlar, nasıl yazmışım o entryi?" deme de ne yap? onun için buradan tavsiyem; gözü kör edecek 1 aşkın içinde bile olsan asla ama asla aşkla ilgili entry yazma.
işte budur, ellerine sağlık yazanın.