bugün

bizim sınıfın dün bir otelde mezuniyet balosu vardı ve ben katılmadım. yokluğumu kimse fark etmemiş galiba. bugün derste dün neden yoktun diyen olmadı.
hem lisede hem unide yaptigimdir.

Ortaokulda zaten yapmadilardi balo malo amk.

muhtemelen yuksek lisans falan yaparsam da katilmam.

evlenmem ama oldu ki evlendim o zaman da düğün yapmam.

Kalabalik sevmiyorum ben haci alirim bi ufak cep viskisi tenha bi yerde acik havada püfür püfür rüzgarda demlenirim, bana en guzel balo bu amk.
Benim için bir sorundu mezuniyet balosu.hem katılmak istiyordum hem de bana eşlik edecek birini bulamamıştım.buna rağmen katıldım ve gerçekten çok güzel bir gece geçirdim. Oraya gidip tek başına sıkılacagimi bilsem bile o gece orada olmalıydım çünkü ömür boyunca hep keşke gitseydim diyeceğimi biliyordum.katildim ve gecenin sonunda tek başıma da değildim aslında.
Sınıfı sevmiyorum. Yani çoğunu sevmiyorum. Pişman değilim.
benimde sınıfla aram pek iyi olmadından katılmadım. öyle günübirlik gülelim eğlenelim havalarını pek sevmem. iremga'ya katılıyorum.
ilkokul, lise ve üniversitede severek ve isteyerek yaptığım eylemdir.
lise balo masraflarimin parasini babamdan alip kendime cillop gibi bir tane ipod nano almistim hala kullaniyorum.
universitede de eşimin mezun olduğu sene cok sevdiğim arkadas grubumuzla gittim. (ben hazirlik okumadim onlar okudu benden 1 sene sonra mezun oldular)
yani kendi senemde kendi sinif arkadaslarimla gitmedim. iyi de oldu oh iyi yaptım.
beşiktaş sahilde günbatımını yaşayın onun yerine. pişman olunmaz.
amaan yapacak çok daha güzel şeyler var ile başlayıp bu güzel şeylere ders çalışmak örneğini vermek bana finallerin yaklaştığını hissettiriyor.
Katılmama kararı almıştım zorla götürdüler pişmanım.
Lise mezuniyet balosuna katılmayarak yaptığım eylem.Babamın işleri sarpa sarmıştı.4-5 aydır işsizdi.Maddi durumumuz zaten yeterli değildi.Sınıftaki arkadaşlarım, özellikle kızlar 3 hafta önceden elbise seçimlerine ve hazırlıklara başlamıştı.Bense sırf takım elbisem yok diye baloya katılmadım.Soran arkadaşlara da Lys çalışacağımı söylemiştim.O gece onlar internete balo fotoğraflarını attıkça boğazım düğümlendi, üzüldüm.içimde hala büyük bir burukluktur.1 ay sonra ablamın sizde balo olmadı mı sen neden katılmadın dediğinde durumu anlattım.Ah be olum babam ne yapar eder sana o takımı alıp seni baloya yollardı dedi.Bunu bende biliyordum ama aileme yük olmak istememiştim.
Şuan yeterince takım elbisem var.Fakat üniversite balosuna katılmayı düşünmüyorum.Hoş en samimi arkadaşlarım benle beraber mezun olamayacağı için balonunda bir önemi yok tabi.