bugün

anlam veremediğim bir şekilde kendini her yere sokma isteğinde ki zihniyettir. egoist midir kendine aşık mıdır bilemem.
kendi fotoğrafını çerçeveletip oturma odasına asan babanın oğludur.
ego manyağıdır. Kubuzdur. Yarakta bile kafa varken o insanda yoktur.
(bkz: narsist)
bir şeyleri ispatlama çabasındadır. muhtemelen gerdek gecesinide facebook'a atcaktır.
Bu kişi ayni zamanda facebooktaki küçük akrabaların fotoğraflarına büyük harflerle "Ayşe çok güzel çıkmışsın canım babanlara selam" diyen kişidir.
aynı insan fotoğraf makinesi gördüğünde içinden seda sayan çıkandır.
doğal haliyle çekilmiş bir tane bile pozu yoktur.
kendini beğenmiş, özgüven tavan yapmış ve bir o kadar da ne kadar itici göründüğünün farkında olamayan zihniyettir. nasıl bir mantıktır bu anlayamadım gitti.
evinde melek (evlat) olmayabilir.
megalomandır.
Kendini seversin de bu kadar değil arkadaş.insan neden sürekli kendini görmek istesin ki anlayamıyorum ya.

Otobüsde ayakta giderken bazen insanların telefonunu görüyorum , abi ne zaman bir kızın telefonuna baksam kendini kocaman koymuş telefona .

Oğlum kafayı mı yedin sıyırdın mı ? Mantık yok lan bu yaratıklarda.

Biri bana açıklasın şunu !
mal zihniyetidir.
Telefon kabına süs yapan bile var. Şeffaf ise telefonun arka kapağının boyutuna göre yerleştiriyor vs. insanların kendini sevmesinin neresi yanlış? Gitsin manken fotoğrafları onun bunun resmini mi koysun? Daha mı iyi yani.. sempatikler ama ben yapmazdım.
yaparım yapmam bundan sizene ,
not : trabzonspor

görsel
Egosu arşa değen biri olabilir.
Iq su hava durumuyla eş değer olan zihniyet.
Gizli gaydir.