bugün

psikopat yazardır. rastgele bir başlık açar , daha sonra entryleri okur. bakar ki bir entry çok hoşuna gitti. artı vermek ister ama oy butonunu bulamaz. tam "noluyoz lan" derken bir bakar ki kendi entrysi. "hassiktir lan" diyebilir. ben bunu gördüm , her ne kadar ismini vermek istemesem de.*
(bkz: ahaha bunu ben mi yazmısım)
gerçek hayatta da yazdıklarını bir süre sonra -hatta bazen yazdığı gecenin sabahında- okuyunca gülen kişidir bu .
genellikle kafası iyiyken girdiği entrylere gülen yazardır.
ne kadar gülsede silmeye kıyamaz. özünü bozmadan bir kaç edit darbesiyle öylece bırakıverir.
aaaa bunu ben mi yazmışım lan, abooo allah belamı versin sil sil... diyen yazardır.
araan uzun süre geçmiştir. siz o entryi değil o konu hakkında bir şey yazıp yazmadığınızı dahi hatırlamıyorsunuzdur. sonra bir gün son oylananlarda görüp tıklarsınız. "kim niye oy vermiş ki buna? ne yazmışım bir okuyayım diye okumaya başlarsınız. önce anlam veremez sonra koparsınız sanki espriyi siz yapmamışsınız gibi. kendinizi biraz daha seversiniz.
böyle bir psikolojik sorun işte.

en son şu entryimde baya bi sırıtma hatta sesli gülme durumu yaşadım. çok mutluyum, çok heyecanlıyım (?!).

yuh/#3431158
akabinde oy vermeye yeltenen ve değerini anlayan yazar. kendi ile birlikte mutlu mesut yaşar gider.