bugün

emperyalistlerin istedigi türde oynanan, oynayanlara bilmem kaç dalda ödül verilmesi gündemde olan kirli oyunlardır. olimpiyat olacakmış ilerde.

kemalizm sizi dinden uzaklaştırır çünkü din sizi araplara yaklaştırır bunu kim istemez? keşke küçük bir çocuga sorsam ve videoya kaydetsem kesin çocuklar bile bilir. tabi ki de emperyalistler. arapların birligi iyi olmaz iyi mikilmez ki bunlar.

mesela şaban ismi kemal sunal sayesinde komik gelir. bir sitede okumuştum bunu duyuncaya kadar ben de farkında degildim. yani kim ogluna şaban ismi koyar ki veya kim bu ismi almak ister. oysa ismin dini bir anlamı var.

mesela kemalizm size dokunmayan yılanı dost ilan eder. araplar mı ölüyor, afrikalılar mı yoksul, hepsinin canı cehenneme bizim gibi olsalardılar der kemalizme inanan. yılan dokununcaya kadar yılana dokunmaz kemalist.

mesela milliyetçilik emperyalizme karşı gelebilecek bir düşüncedir kemalizme göre peki toplasan 2 milyon kişi bile olmayan bir millet nasıl korunur bu halde. tabi kapitalizm geregi o bişey verecek ki biz de onu koruyalım dimi.

kemalizm özgür düşünmeni falan istemez özgür düşünmeni istese okul hayatı boyunca yani aşagı yukarı nerden baksan 15 sene boyunca o tören seni bu marş benim beyne zorla sokmaz. mesela dini egitimini belli bir yaştan sonra rededebilirsin ama bunu rededemezsin çünkü zorunludur. ateistim diyebilirsin camiye gitmezsin ama okurken atayı sevmemezlik edemezsin.
tayyibizmi destekleyen sözlük yazarı.
kanal 7'yi kim açık bıraktı (bkz: bunu bunu alın dışarıya)?
nereden bakıldığına bağlı olarak değişen eylemler silsilesidir, sen türkiye sınırları içerisinde yaşa; atatürk'ü sevme, istiklal marşıyla dalga geç, türk bayrağı'nın değerini bilme, toplumsal değerleri tanıma tabii ki sana bu eylemler kirli oyun gibi gelir. toplumun birliğini, bütünlüğünü, temelini sarsacak düşünceler eylemler içerisinde bulunmak vatan hainliğiyle eş değerdir, bu düşüncelerin de yeri ancak dar ağacıdır. kahrolsun bu düşüncelerle toplumu zehirleyen, beynini yıkayan odaklara, milyon kere lanet olsun.
--spoiler--
havalar ısındı. bok sinekleri yine doluştu.
--spoiler--
kemalist zekasıyla kurgulanan oyunlardır.

bilinen messi'li kemalist oyunu buna bir örnektir.

orjinal hali;

http://galeri.uludagsozlu...om/r/lionel-messi-202341/

kemalist hali;

http://galeri.uludagsozlu...zmin-kirli-oyunlar%C4%B1/