ilerici olduklarını iddia eden ama yaptıkları işlerle gerici zihniyetlere taş çıkaran kemalistlerin iq'sunu merak etmektir.

bu adamlar zamanında devletin önemli makamlarına yerleşmişler, oradan benim halkıma ahkam kesmişler onu hor görmüşler. bu halk onları makamlarından indirince de cahillikle suçlamışlar. bu adamların ben ciddi bir zeka problemi yaşadıklarını düşünüyorum, en azından hastalıklı bir bünyeleri var acilen bir doktora gözükmeleri lazım.
zeka değildir o. zekaları olsa duramazlardı.
bizim padişahımız yok. partimizin lideri hatalıysa onu da eleştiririz. dolayısıyla beynimiz var, irademiz var, kararlarımız var, vizyonumuz var.

sizin gibi liderimiz ne derse temenna çakmıyoruz, secdeye yatmıyoruz. kafamızı kullanıyoruz.

gerçekleri konuşup birileri gibi hayal dünyasında yaşamıyor, habire kandırılmıyoruz. keza zeka düzeyi düşük insanlar hemen herşeye kanarlar.
Erdoğan ı iktidardan indirmek için abd nin önüne domalacak kadar kokuşmuştur. Bunların ağababaları olan ittihatcilar da böyleydi.

Namussuz herifler! Bir de Abdülhamid ingilizler le işbirliği yaptı derler.

Akp hükümetini indirmek için, abd ve fetö ile işbirliği yapan namussuzlar kimler acaba?

Sizi tarih affetmeyecek.

Zaten siz de biliyorsunuz ki sırf bu kancılığınıza refleks olarak erdoğan yine iktidar olacak.
Zeka turnusolu arkadaşlara dert olmuş düzeydir. Gündemin şu rezil halinin suçlusu da kemalist tayfa, akp'yi iktidar yapan da kemalist tayfa, şu an abd ile işbirliği içinde öten de koyu kemalisttir zaten. siz ise sütten çıkma ak kaşık olarak neden nefret ettiğinizi bile bilmeden inadınızla, yalan yanlış mağduriyetinizle ve aşırı parlak zekanızla aynen devam edin böyle.
Devamlı kandırılanların anlayamayacağı düzeydedir. Yılın iş adamı ödülüne layık gördüğünüz reza da sizi sattı. Yine kandırıldınız ve bıkmadınız.
800 bin i yediniz dibinden dibinden....yamulttular sizi...bence bi tatile çık sen...sinirlerin bozulmuş senin...gerçi beyin olmayınca sinir olsa da olmasa da farketmez ama, bi psikoloğa görün, bi tatile çık...

iyi gelir..

e zor tabii böyle fütursuzca bozguna uğramak...