bugün

Kemalistlerin ne olduklarını çözemedim.
senin kültürün kurtlar vadisine kalmışsa sen zaten siki tutmuşsun çomar kardeşim.
Kendine göt kılı olmayı yankıştıran makarna beyinlilerin fikir diye ortaya attığı sıçmık.
(bkz: okumadım verdim eksini)
kemalistleri kınıyorum. tayyip erdoğan denilen kayırmacı, etnik köken ayrımcısı, din sömürücüsü saygıdeğer bir cumhurbaşkanına, başkan olup da ülkeyi osmanlı'ya dönüştürmesi konusunda hiç destek vermediler.

atatürk ne yapmıştır arkadaş ? alt tarafı dünyayı yenmiştir, u dönüşü yapmamıştır. devrim yapmıştır. kadınlara hak vermiştir. dil öğretmiştir, matematik ve geometri öğretmiştir. mareşal olmuştur, sevr anlaşmasına karşı çıkıp bugün yaşanılan toprakların zar zor elde edilmesini sağlamıştır. şeyh denilen sahtekarları astırmıştır. padişahlığı ve halifeliği kullanıp islam dünyasını yöneteceğine türk insanına imkan sağlamıştır.

çok mu matah bir şey yapmış yani ? ölürüm tayyip beye.
lan cahil comarlar bak toplanın ütopyalar ile değil gercek veriler ile göt edicem sizi.

sen bok atarken bile adamların teknolojisini kullanıyorsun.pc-telefon.
kafir diye anırırsın bak suriyelilere hepsi rahat yaşam icin avrupaya kacıyor hic arabistana giden yok.
ulan benimsediğin değerler bu kadar süperde ortadoğunun hali ne?

cehalet kaybetmeye mahkumdur.
comar=cahil.
(bkz: durumumuz yoktu okumadım kardeş)
(bkz: kesin mal beyanı)
Türk kültüründen neyi amladığına bağlı olarak değişir. Kültürümüzde yeri olan berdel, kuma, çocuk gelin gibi birşeyi zaten kabul etmemek gerekir. Kurtlar Vadisi ise mafyayı,derin devleti, adam öldürmeyi gayet normal gibi gösteriyor bu açıdan sakıncalı. Şiddet öğeleri bu kadar filtresiz verilmemeli. Kanı mozaiklemekle olmuyor.
Ayrıca Osmanlı'ya dönemeyiz bu suyun denizden dağa akması gibi birşey. Fas, Cezayir, Libya yıllarca Osmanlı toprağı olduğu için senin yönetmeni kabul etmez.
Yoksa Ben de Türk'üm niye kendime saygım olmasın?
kemalist değilim ama bidon kafalıların izleyeceği dizileri izliyorsun yani... sen dizi karakteri öldüğünde yakana karanfil tak, şehitlrimiz oluğu zaman evde dizi izle. kemalistlere laf et...
sebebi kemalistlerin diriliş ertuğrul'u beğenmeyip, hint filmlerine -sözde- hasta olmasıymış!

göt kılından nağmeler! öğle vakti ayranı yine fazla kaçırmış... kemalistlerin alayı şeyetsin o boklu götünü!...
arap sevicisi biz mi olduk şimdi? osmalının kulları coşmuş yine.
bir ithamdır.
Kültürene? Yazmayı öğren öyle trollük yap.
Hayatında hiç kimiz içmemis, kimiz ne minagoyim diyebilecek, ata binmemis, ok firlatmamis, Macaristan'daki kurultaya katılmamis kişinin distopyasidir.
Mustafa kemal atatürk, gerçekçi bir adamdır. türk kültürüne saygısı da vardır. türk tarih kurumu ve türk dil kurumu onun döneminde kurulmuştur. türk tarihi ve gelenekleri ile ilgili bir çok araştırma onun döneminde yapılmıştır. hatta piri reisin haritasını o bulup ortaya çıkarmıştır. ancak kültür diye deli saçması, zararlı işlerin devam ettirilmesi gerekmez. kendine hiç bir yanlış bulmadan, hep karşıdakileri suçlayan dindarlar bunu anlamalıdır. geleneklerin bazıları yanlıştır, zararlıdır. değişmesinde sorun yoktur.

cennette arapça konuşuluyormuş deyip arapların dilini, yazısını, her türlü geleneğini, geçmişini alıp da türk kültüründen konuşmak da ayrı aptallık.