bugün

bu ülkeyi kurarken çok kan döktü kemalistler. ama kendi ülkesinde kanlı bir isyan çıkartmayacak kadar da eğitimli akıllıdırlar.
Kurban bayramından bahsetmektedirler. Sanırım. Evet.
hah hah hah....atasına nankörlük edene n´apılırsa o yapılır. gereken neyse o yapılır.
Ben kemalist değilim. Ak partiliyim. Ancak kendi ülkemin vatandaşıyla çatışacak kadar aptal değilim. ister ateist olsun ister kemalist. Hepsi bu ülke için birşeyler yapmaya çalışan insanlar.
Siz iç savaş çığırtkanları başaramayacaksınız..
görsel
kavgada denmez. ayrıca kemalistler ordu olmasa radikal dincileri sokak çatışmasında yenemez. ben olaya nesnel bakıyorum, bunlar eline pala alıp insan doğrayacak tipler bunlar o gezinin naif, gözlüklü, kitap okuyan insanları bir şey yapamaz. o yüzden ben komünist ve anarşistlere oy veriyorum bu konuda. onlar genelde sürekli çatıştıkları için daha deneyimli oluyorlar.
ayrıca halkı galyana getirmeyin please.
kemalist değil, dese dese kemal-it tir o.
Boş laftır. Bu ülkede kanı sadece akp ci ve feto cular döker. Aslında ikiside aynı takım ama şu sıralar birbirlerine naz yapıyorlar.
Ketçap o ketçap.
Kan dökmek mesele bu değil mesele dökülecek olan kanda boğulmak. Bakınız çomar gerici cahil götkılı yobaz dediğiniz kişileri tanımadığınız sosyal medyada aşikar bu kişileri reel hayatta tanımak adına 15 temmuz bir milad olmuşken hala anlamadığınız ve tanıyamadığınız bu başlığı açmanızdan belli. Nitekim Türk milletine karşı hangi isim ideoloji vs adı altında karşı gelirseniz bilin isterim bu millet sizi hem toprağa hem tarihe korkunç şekilde gömer.
insanları kışkırtarak iç savaş çıkartma girişimidir.
Ne kadar saçma salak insan toluluğu varsa bizim ülkemizin popi kültürü yüzünden amına avradına çakim.

Ulan amın oğlu,
hümanizm olayını anlamak yetmiyor. ayrıca bunu türlü şekillerde tarafları değişirse ne olur? anlayışıyla neden sonuç ilişiği kur.

Şu anki mevcut hükümetin hep kandırılıyor olması nedeni ile bunlar bu safhalara gelebildi.

ilk seçenek her zaman sulh olmalı tabiki çünkü savaşlar sonucu neler olabildiğini az çok biliyoruz.

Ancak konuya biraz gerçekçi bakmak zorundayız hemen dibimizde oluşturulan şeyin ilk amacı, oluşabilecek durumlar, incelenmesine bile gerek kalmamıştır kurulsun diyen israil. kuranlar kürt. türkiye bunların önünü kesmez ise evinde ki anan, kardeşin, karın hatta belki sen götünden olma diye. dökmek mecburiyetinde kalabilir. Yapan biz olmayız mecbur bırakılırız buna.

Sonrada çıkar senin gibi çomarlar derki Türkiye yine katliam yaptı.

Demezsiniz vatanını, vatandaşını savundu diye.