bugün

küfür ehlinden olmaları. tabi sorsan hiçbiri islam düşmanı değildir. hatta hepsinin dedesi hacı, ninesi başörtülüdür.

ötesi yok.
badem bıyıklı ve tipi çorap kokan insanlar.
(bkz: biri şunu dürtsün) evet sadece bakınızdan oluşuyor entry
laik olmayı islama saldırı yapmak sanmalarıdır. ülkenin gelişmemesiini tek nedeni kemalstlerdir..

görsel
kemalistleri bırakın, ateistler bile şu an allah'ın hakkını savunuyor bu memlekette.
sizler hangi islam düşmanlığından bahsediyorsunuz?

örn: bir haber "Diyanet işleri Başkanlığı, Hacı Bahattin Evgi Kuran Kursu’nda yaşanan taciz, tecavüz olaylarında adı geçen çalışanlar ve kurs müdürünü göreve iade etti." bu habere bakın.

https://www.yenicaggazete...e-iade-edildi-509115h.htm

bırakın allah'ı, bir insan olarak o kur'an kursu sahibi siz olsanız ve çocukları düşünüp kendinizi çocuklar veya çocukların anne babası kardeşleri amcası dayısı yerine koymasanız bile; cebinizi düşünerek siz "ben müşteri kaybederim, kimse çocuğunu yollamaz" der ve bu insanları tekrar göreve işe alır mısınız?

dikkat ediniz, burada bu kişiler suçlu demiyorum.
bırakın suçlu veya masum olmasını, bu insanlık suçu olan duruma karışmış adı geçen insanlarla çalışır mısınız?
o işyeri veya kurumun ya da yapının imaj saygınlığı itibarını düşünmez misiniz?

işin acı olan tarafı ise bu ülkede ne kadar ateist dinsiz imansız gavur hain solcu komünist din düşmanı diye yaftaladığınız insan varsa (benim gibi) yukarıda örnekte olan binlerce insanlık suçuna dini makam mevki çıkar ticaret rüşvet yolsuzluk aracı yapanlara tepki koyuyor bu din olamaz diyerek şu an allah'ın hakkını savunup allah'ın dini bu değil diyerek buna isyan ediyorlar ve onlar din düşmanı oluyor.
Herkesin hayatına karışmaya islam diyorsunuz.

Eyvallah etmeyene de islam düşmanı!

Biz sizin pis zihniyetine düşmanız, çoluk çocukla evlenme isteğinize, zorla dayatılan imam hatiplerinize, Allah’ın kuralları diye Arap bağnazlıklarını dayatmanıza…
--spoiler--
biz sizin pis zihniyetine düşmanız, çoluk çocukla evlenme isteğinize, zorla dayatılan imam hatiplerinize, allah’ın kuralları diye arap bağnazlıklarını dayatmanıza…
--spoiler--
doğru tespit, sübyancı hocaların (hoca dediğim cami hocası değil, üniversitede hoca) yeni trendi "islam kurallarına uyalım 12 yaşındaki kızların evlendirilmesine izin verelim, yoksa allah bize elazığ depremi gibi depremler nasip eder." şeklinde. söylenenlere katılmıyorsan, inanmıyorsan islam düşmanısın.
"ben sübyancıyım" diyemiyor da kılıf buluyor.