bugün

Bakın kemal den değil kemalistlerden tiksinmek başlık.
Mahalle baskısı yüzünden tane tane açıklıyorum. mallar sürüsü resmen. Yeter ki 2 cümle gaz ver. Sonra otur seyret. Kafası kesik malak gibi sağa sola saldırır durur.
Bir de o küçük dağları ben yarattım havası yok mu?
tiksinmekten ziyade anlayamıyorum "kemalist"leri. neye inandıkları, ne istedikleri, türkiye için ne tür bir gelecek hayal ettikleri, benim için meçhul.
Ataturkü severim ama kemalistlerden nefret ederim. Çünkü bunlar sadece malizme odaklanmışlar.
o değilde akp lilerin ben atatürkçüyüm kılığına girip kemalistlere saldırıp atatürkçü kemalist ayrımını tetiklemesini bir ben mi görüyorum?

mesela şöyle çok oluyor, ben atatürkçüyüm ama kemalistler şöyle böyle vay hainler.

vay amk.

bir tiksinmedir.
valla bende akplileri anlamıyorum. ucuz dolar zamanları üretim yapıp katma değeri arttırmak yerine parayı betona gömdük.
Mustafa kemal'i iyi görmesine rağmen beğendiğim değerlendirmedir. Bunun için çok sebep vardır ki, bunların topluca nedeni kendilerindeki her türlü pisliği başkalarında varmış gibi aksettirmeleri, kendileri saçmasapan bir karaktere sahipken kendilerinden başkalarını eleştirecek yüzsüzlüğe sahip, ahlaksız ve karaktersiz insanlar olmalarıdır. Çok büyük kısmı böyledir.

Soruyorum sana, benim başımda sarık varsa sana ne kardeşim? Sarık araptan geldiyse şapka da yahudiden geldi hıyar herif. Bu dünyada işler sırf senin atan öyle istedi diye mi yürüyor? Atan milliyetçiyim diyordu, azıcık karakterli olsaydı ve milliyetçiliğinde ciddi olsaydı börk kanunu getirirdi şapka değil! "islam düşmanı ama en azından karakterli adammış" derdik. Börk geleneksel türk başlığıdır.

Hayır, o milliyetçiliği, islama karşı kullanarak, halkı islamdan uzaklaştırabileceği bir araç olarak görüyordu. Bu kadar basit. Onun için milliyetçilik de, laiklik te sadece birer araçtır, islamı yok edince, halk'a islam'ın yerini tutması için vereceği şeylerdir. Asıl maksadı allahı yenmek idi. burdan da anlayın ki, kendisi allaha savaş açmış birisidir. Bu adamı seven adam müslüman olabilir mi? inanmıyorum.
bence;

kemalistlerden tiksinmek = müslümanlardan tiksinmek

ile eş anlama geliyor..

Çünkü,

atatürk ve atatürkün ideallerine inanıp, sevgi duyanlara ...ok atarak, islamiyet diye taptıkları bir hurafeler karmaşasını yüceltmeye çalışıyorlar..

buna " belden aşağıya vurmak " denir...

ahlaksızlığın, edepsizliğin daniskasıdır..

tiksinilse, tiksinilse.. işte bunlar gibi müslümanlardan tiksinilir...

işte böyle müslümanlardan sadece benim değil, tüm dünyanın midesi bulanıyor !!!

atatürkçülük demek, dincilik demek, dindarlık demek değildir !

bunu kafanıza sokamamanın verdiği acı, size yaşam boyunca ızdırap verecek !
ulan bakıyorum. bu ülkenin ne kadar sanayicisi işadamı , ne kadar adam gibi akademsiyeni bilim adamı , ne kadar işe yarayan adamı varsa alayı kemalist.

ya kalabalık davar sürüsü. bitmeyen bir aşağılık kompleksi , bitmeyen eziklik bitmeyen demogoji bitmeyen mağduriyet edebiyatı. khavehane mubabbeti ile geçen bomboş anlamsız ömürler.

bu dünyada sikemedik belki cennette sikeriz hayaliyle yaşayan küçücük kafalı menfaatperestler.

elin türbansız kafasına kafa yorarken acaba 10 yaşında kızlar evlenebilmek caizmi diye hallenen sapıklar.

başı açık kızımdan tahrik olurum diyen nokta noktalar.

neye yarıyor bu davar sürüsü bu ülkede. hiçbir yerde yoklar. o kadar kalabalıklarki ama hiçbir yerde yoklar.

ülkeden kemalistleri çıkar. memlekette adam kalmıyor aq.