bugün

devletimizin, şanlı galatasaray'a son hizmetidir. olmalıdır, olacaktır.

hatırlarsınız, kemal unakıtan 2007 genel seçimlerinde eskişehir milletvekiliydi. o şehirdeki halk konuşmalarında bir gün, dehşetli bir kalabalığın önünde "eskişehirspor'a ronaldinho'yu getireceğim." demiştir.

çünkü mitingde es-es formalı birçok insan vardı. ve unakıtan da şehir halkının takımına ve futbola olan tutkusunu bildiğinden böyle söylemişti.

o vakitler es-es süper lig'de değildi. aynı sezon sergen yalçın getirtildi. sonrasında eskişehirspor süper lig'e çıktı. batuhan karadeniz, sezer öztürk, ümit karan gibi yıldız isimleri izlediler al siyah formayla es-es taraftarları. hatta pele adında bir futbolcu da getirildi. adı pele hiç değilse mantığıyla sanırım.

gel zaman git zaman, bir ara bir geyik döndü, gerçekten oldu mu şahsen ben bilmiyorum. adı ronaldinho olan başka bir futbolcunun es-es forması giymesi ihtimali vardı. geyik de olabilir, tam ansımıyorum.

lakin benim şimdiki teklifim ronaldinho'nun galatasaray'a getirtilmesidir. galatasaray'dan sonra da posasıyla beraber eskişehir'e gönderilmesi kariyerinin son kertesinde. hem eskişehir halkına verilmiş sözü de tutmuş olurlar.

diyeceksiniz ki bok atma.

peki bu bok atmak mıdır? kısmen bok atmaktır efendim. kenef zaten bok dolu.

yıllarca cemaat yuvalanmasıyla çalışan bir kulüp olan galatasaray'a, stadını devletin toki'sinin yaptığı galatasaray'a, kendisinin deviremediği ezeli rakibi fenerbahçe'yi devirmeye çalışan galatasaray'a, devlet'i aziz ronaldinho'yu getirse, çok mu lüks olur yani?

sevgiler.
kemal unakıtan mı kaldı anasını satayım. vekil adayı dahi olmadı. gündemi, bakanları da bilmiyorsunuz. bu cehaleti ve saçmalama yeteneğini nereden ediniyorsunuz?
ne yiyorsan ne içiyorsan bana da getir. çünkü bu kadar aşağı derekeye empati seviyem inemiyor. sizleri anlayamıyorum mahlukatı acibeler...