bugün

(bkz: kılarkenki)

(bkz: clark kent)

yapma etme bacım.
kılarkenki gördün mü?
clark kenti görürsün
klaksonu çalarkenki
fayn tenks end yu.
çekilmesi ihtimal dahilinde olandır. Vurguncu olduğundan eminim çünkü ama imanını bilemem.
Kılsın fotoğrafını çekelim.
o da insandır, namaz yüce yaradanın insanlara verdiği en temel vazifelerin başında gelmektedir. kemal kılıçdaroğlu'da namazını kılmak zorundadır, ayrıca bu adamın inancını sorgulamak yerine iktidarın adamlarının devlet kademelerinde nasıl kadrolaştığını vurgulamak daha doğru olur kanımca.
Velev ki namaz kıldı, kendisi bu anın fotoğrafını çektirmeyeceği için kimsenin bilmeyeceği gerçektir. Benim bildiğim ibadetin gizli olanı makbuldü, fotoğraf çektirmek yeni moda oldu galiba.
en azindan namazli agziyla devleti dolandirmiyor.
Bünye alisik degil tabi, Allah kabul etsindir.
istemsizce güldüğüm caps.
Kahkaha attım imama uyacak pusula pusulayi unutmuş sanırım.
Dalga geçmemek lazım ama bir insan nasıl bunu yapabiliyor herkesin baktığı yöne bakmaktan aciz bir lider ülkeyi yönetecek öylemi buna inanan koyunlar var bu ülkede.

Edit:pardon koyunlar demişim %25 var.
gerekli değildir eğer varsa chp' ye oy vermeme nedeni olur bence.
ülkeyi soyanların ses kaydına inanmayan o.çocuklarının aradığı görüntüdür. ibadet allah ile kul arasındadır ve gizlisi makbuldür.
bağzıları gibi 50-60 kamera ile, cuma namazını geç kalıyorum diye 30 dakika geç okutanların fotoğrafı var da neye yarıyor. ??
kıbleyi yanlış tutturmuş diyen arkadaş. kıble dogru tam kemal kılıçdaroglunun durdugu kıblenin dogrultusunda anıtkabir var.

(bkz: 1 entryligine troll olmak)