bugün

her konuştuğunda aklıma düşen mevzu. o konuşurken kendimi apartman toplantısında gibi hissediyorum. emekli, atarlı yönetici sağa sola sallıyormuş gibi. lakin ssk da müdürlük yapmış adam diyenler olacaktır.
sayın müdürüm ssk yı hoplattı, içini boşalttı yedi ceddini ssk ya işçi olarak soktu. bir de üzerine yargılanmaktan rahşan affıyla yırttı.
ne ala memleket. ak parti olunca vur abalıya, chp li olunca 3 maymun. ben hep diyorum biz dürüst olmadığımız için hiçbir zaman dürüst biçimde yönetilemeyeceğiz.
yalan atamamasındandır. mal varlığını açıkladı. hakaret de etmiyor.

gerçekten siyasetçi havası yok.

(bkz: türkiye)
e anasının amı artık. siyasetçi havası ne lan? bu da yeni mi çıktı? siyasetçi havası nasıl oluyor? işadamlarını, medyayı satın alınca mı oluyor? uluslararası rüşvet şebekesi kurmuş adamlara "hayırsever" deyince mi oluyor. bu şebekelerden rüşvet alıp, çoluk çocuğunun vakıflarına yatırmakla mı oluyor?
bırakın da olmasın siyasetçi havası. insan havası olsun yeter. her şey bitti bu mu kaldı amk?
dürüst siyasetçidir. varsın o siyasetin havası sizin olsun. ssk'yı zıplatmışmış, onu bunu boşaltmış , yok rahşan olmasaymış uff olurmuş . bu kadar devlete vurmuş olsa bugün siyaset ile uğraşırmıydı , kardeşi akpli patronun inşaatında bekçilik yaparmıydı?
iyi bir insan sevilmeyen partiden olunca her bok atılır. türkiye'de sağ ve sol kesimlerde bu ikiyüzlülüğü görmek mümkündür.
http://www.zaman.com.tr/p...ffi-kurtardi_1124391.html
bir gerçeğin ifşasıdır.
Rahşan affıyla yargılanmaktan kurtulmuş bir adamı bana dürüst diye savunmayın. ha deyin seviyoruz anlarım.
Lefter e kaleci diyen, yürüyen merdivene tersten binen, aday olduğu ilçenin ismini bilmeyen, hayır propagandası yaptığı referandumda oy kullanamayan, kasrtle gelen birinde ne havası amk?

Olsa olsa aydın havasıdır. O da kısa olur zaten.
(bkz: zaman gazetesinin dün ve bugün yazdıkları).
klılçıdaroğlu yerine ssk genel müdürü bir akp'li olsaydı, içini boşaltsa bile içini doldurduğuna milleti inandırmak için kırk dereden su getirir ve yüzde 40'ı kesin inandırırdı.

zaten içi boş olan ssk'nın onlarca genel müdüründen olan kılıçdaroğlu, hakkında bu kadar bariz bir yalan söylendiği halde, siyaset fahişeleri kadar olamamaktadır.

o sadece sıradan, dürüst ve kavgacı olmayan bir adamdır.
HIRSIZ TiPiDE YOKTUR. ANLADIN SENÇ
HIRSIZ TiPiDE YOKTUR. ANLADIN SEN.