bugün

genel olarak sahibinin yemediği yemeklerdir. anneden kurtulmak için kediye verilebilirler.
(bkz: karnıyarık) **
midesi ekşidiği zaman ot yer.
Yoğurt hem de kocaman bir kase ve bayıla bayıla.
pişmaniye.. çok da severdi canım kedicim.. 'toprağı bol olsun' mu denir ne denir bilemedim şimdi..
yüzeyselim mutluyum.

(bkz: fare)
anketli pilav.
benim eski kedim çıtır çıtır ve canlı canlı karasinek yerdi. karasinekleri yakalayıp yarıcanlı bir şekilde önüne atardım. affetmezdi...
Akrep yiyenleri bile var
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=nNMot-V45AA)
(bkz: kedidir ne yapsa yeridir)
sünnet derisi.

eve geldiğimizde annem komidinin üzerine koyduğunu söyledi ama mamafih bulamadık efenim, üzerinden 12 sene geçti..

he bu arada kedi çoktan öldü. üzerinden oniki sene geçti..

bi dakka lan!
simdi kime gore veya neye gore ilginctir yani bir taylandlinin cekirge yemesi bana garip gelirken taylandli icin normal ayni sekilde kedinin, kedi mamasi yemesi bana ilginc gelirken kediye gore normal hos kediye gore normal olduguda muallak zira kediler yemek icin yasamaz; yasamak icin yerler..degil mi cevat abi? *
cok acikirsa kendi yavrusunu, yahut sahibinin cesedini yerler diye soylentiler de vardir. lakin elimde ses ya da video kaydi, yahut gorgu tanigi falan yok. bunu duydugum kaynaklar tamamen sallamis da olabilirler. hic bir hayvan turunu itham etmek istemem efendim. kedilerle karsi karsiya getirme beni sozluk.
(bkz: yarrak) he tamam onların yediği ufacık şeylere bu kelimeyi kullanmak biraz abartı olabilir ama kediler nasıl çoğalıyor zannediyorsunuz. geçen ayı* ne çabuk unuttunuz benim canlarım.
bütün kediler çikolatayı sever. ama kedilere çikolata zararlıdır. veterinerin yalancısıyım.
siyah zeytin, kayısı kıvamlı yumurta severdi rahmetli.
(bkz: çemen).
evet efendim çemen. dolabın* kapağını açıp çemen yiyen kediler de var. Allah aç bilaç bırakmasın.
(bkz: karpuz) en azından benimki yiyor.
benim puzzle ın bir kaç parçasını indirmişler sanırım mideye üzerinde debelenip duruyorlardı geçenlerde yapayım diye çıkardım puzzle ı ama köşelerden 2 tanesi kayıp.
sardalya, pastirmayi uc insan gucunde yedigini gormuslugum vardir.
(bkz: dayak)

öyle yaramazdı ki zilli..üç öğün yerdi banamısın demezdi.
hamsili yumurta,simit,kaymak,beyaz peynir utanmasa çayda isticek yanına *