bugün

güzel bir nick.
çok sevdikleri atalarının hayatını bilmeyen kişilerin eleştirisine maruz kalmasına çok üzülüyordur..
(bkz: istiklal mahkemeleri)
(bkz: dersim isyanı)
sövülesi yazardır.devamlı atatürk ve laiklik üzerinden prim yapmaktadır.
pisi pisiden çok piji piji şeklinde söylenen ve duyulduğunda tebessüm oluşturan durum.
şirk yapan bir arkadaştır. dostum sen dikkat et. ehehe.
eleştirinin her türlüsüne alışkandır ama eleştiri yapamadan eleştirmeye çalışanlara pis pis kıçıyla gülüyordur.

sevgili bir yazardır, herkesi sever.
köpeklere havhav demesi olasıdır.
bebek demişsin de chuckyçıktı içinden.
başkası öğretmediyse ingilizcesi vardır. (bkz: pussy)
Sol framede sık sık gözüme çarpan yazarımsı şey. Montaigne'in bir sözü var hani bilindik: "insanlar başaklara benzer, içleri boşken başları havadadır; doldukça eğilirler" diye. Bu sözü aklıma getiren yazar.

Kalıplaşmış addettiği * düşüncelere ayar vermekle meşgul, entrylerini okuduğum kadarıyla bunu anlıyorum. Her ne kadar bilgisizleri bilgilendirmeye çalışmak gibi bir görüntü verdiğini iddia etse de, olayları kişiselleştiren bir yazardır.
(#11685306) entrysiyle yardırmıştır.
acınası beyin yapısı olduğunu sandığım ve aksine dair hiçbir gösterge göremediğim vasıfsız bir yazardır.
nickini okumayla beraber bünyede yanaktan makas alma dürtüsü oluşturan yazardır. *
düşüncelerine getirilen eleştirileri okuyunca çok pis gülüyordur, sınıftakiler bu adam ne yapıyor demek istercesine bakış atıyordur.
siyasi konularda fazla ılımlı olmadığını düşündüğüm yazar. fakat kendi tarzı...saygı duyarım.

nesildaş yazar...
böyle bi şey görünce yüzümde oluşan aptalımsı gülücüğe engel olamıyorum *
(bkz: bebek zekası)
şakirtti geçenlerde, ülkücü mü olmuş ne?
nesildaştır,ulu olma yolunda ululardan bir insan
sözlükteki tüm yazarları canı gönülden seven yazar.

görüşlerinden ötürü kendisine ''dönme '' diyecek olanlar önce kendisine bir bakmalıdır. ''akp yolsuzluk yapıyor ühühüh'' dedikten sonra ''amk siz de yolsuzluk yapıyorsunuz '' dendiğinde sus pus olmasınlar. kendisi, kemalizm'den ve komünizmden nefret eder. milliyetçidir, ama kafatascı değildir. mhp'nin mecliste olmasını istiyordur. şakirtti diyenlere de çok fena gülüyordur.

sizi çok seviyorum, kib, öptüm.

(bkz: öptüm bay gömdüm say)
an itibariyle, sözlüğü terk eden yazardır.

(bkz: her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa)
her insanın küçükken yaptığı birşeydir hatta bence burdan insanın kedici mi köpekçi mi olduğunu anlarsınız. köpek görünce hav hav der kedi görünce birşey yapmassan köpekçi tam zıttıysa kedici olacaktır kendisi.
Not: Kedici ne ya kedi kesen gibi.
çaylak olmuştur. gelince esip gürler merak etmeyin.
(#11667705) numaralı entrysinden dolayı eyvallah diyorum. yeni bir mevzu olduğunu düşünmüştüm. meselenin özüne hakim olmadan yanlış bir entry girdiğim için özür dilerim. fakat meselenin özünü sonradan araştırdım, kılıçdaroğlu böyle bir açıklama yapmamış zaten, açıklaması halkın halk ekmek önlerinde ki kuyruk sıkıntısını gidereceği mihvalinde olmuş. yani diğer ekmek firmalarının da halk ekmek ile aynı fiyata çekileceğini vaad etmiş.
ölmeyecektir

(bkz: dünya malı dünyada kalır)
güncel Önemli Başlıklar