bugün

ilk nikaltını ben girmiş olayım sevgili yazarın. Hayırlı başarılar. Malum gündemde olan herifle ilgili bir nicname olsa da umarım uzaktan yakından alakası yoktur. iyi yazmalar. Bazı kedileri sev, bazılarından kaç.
yeni değilim sadece nickimi değiştirdim.
biri kedimi dedi?
görsel
adamın götüne pamuk tıkayacaklar kedi düşünecek halde değildir.
Motorsuz araba gibi, kaşarsız tost gibi bir tarafı eksik.
keşke nickini hiç değiştirmeseydi yazarı. aklıma kediler geliyor. sarı kediler, beyaz kediler... şaka şaka.

ben de görüntü var ses yok. cevap veremiyorum şu an.

kesin 22.

normalde tutardı tahminlerim.

artık söyle bence?
efendi mi efendi bir yazardır.
Efendi yazar denmiş kendisine anlamış değilim, sağa sola saldıran yazar kişisi.
iti anmadık ya nick altımda ne işin var ki senin hayır ya yanlış oldu sizin. yancın da artılamış belli ki* herhalde sana da gösterdi amcalarla beraber pipisini. şu uğraşma mevzusuna gelecek olursak da, son troll avcısıyım ben soluduğunuz havayı da bükebilirim.
Zall uyuyorsun zall uyan zall. Uludağ sözlüğün acilen revize edilmesi gerekiyor.
kendisi sözlüğün en naif insanıdır, kimsenin yancılığını yapmaz aynı zamanda kimsenin popişini yalamaz. seviyoruz seni!
Kendini aşırı zeki sanan Anadolu çomarı. Umarım seneye teogda yüksek puan alır.
at ağızlı yazar konuştu yine. anonim adı altında ruhunuzu teşhir eden insanlarsınız siz, elbette ki zekam sizden üstün olacak ki bu bir lüks de değil halinize bakınca. bu arada teog kaldırıldı kesin bilgi yayalım aramızda cahiller var, trollükten gözlerine boz inmiş belli ki.
balkonsuz eve benzer.