bugün

tez zamanda yapacağım eylem. çok seksi, şukela ve taş gibi bu kız hayallerimin gerçek kadını...
(bkz: temel içgüdü)
(bkz: kesici aletin var mı)
teklifi kabul ettikten sonra derhal hayvanseverler derneğine teslim edilmelidir.
buna çıkma teklif edip kabul ettirebilen olursa direkt benim eve getirsin. yalnız tek şartım var onlar iki saat başbaşa kaldıktan sonra arkadaş gidecek, kızla biraz da ben vakit geçireceğim. çok eğlenceli olacak, o istesin ben ve kedim yere pentagram bile çizeriz. sonra da alırız elimize athamemizi, en korkunç kimcilik oynarız yemin aklındaki şeytan imgesini aratmayacağımıza söz veriyorum.
bu alemde "inanci ugruna kesmek" eyleminden daha yapici ugraslar oldugunu farkettirecekse takdir edilebilecek bir delikanliliktir.
Akabinde sizi de kesip rahatlama ihtimali olduğu için, bir kez daha düşünülmesi gereken eylemdir.
garip fantazileri olan siyahı seven oğlancıktır.
Cami duvarına işemek.
bir buket kedi ile gidildiğinde kabul edilmesi yüksek çıkma teklifi.
yahu 15 yaşında falan olmasa yapılır. neden olmasın? böyle 18 yaşında olsa alacaksın bunu sevginle içindeki nefreti alacakasjdlkajs... öff gideri varsa şeyapmayın. sonuçta hani din ve vicdan özgürlüğü vardı?