bugün

hafif deli-psikopat taklidi yapın. ciddiyim.
saykoya yatıp nöbette 1 2 el havaya ateş et.
Büfeciydim deyip kantinci olun. Üstleriniz ile anlaşırsanız paranın mınakorsunuz.
uygulanması sonucunda dağa çıkıp pkk'lı avlama fantezilerinin gerçekleştirilebileceği tekniklerdir.
ehliyet sahibi olmak ( şoförlük ) bilgisayar işleri ile haşırneşir olmak ( yazıcı ) berber olmak ( berberlik lan işte ) sağlık sektöründe olmak ( revir ) gibi şeylerdir.

ya da direkt mal olacaksın kimse sana ilişmez o zaman. bana giderken söylemişlerdi salağa yat rahat edersin demişlerdi yapamadım 18 ay boyunca 1 gün yatamadan askerlik yaptık.. şafak doğan güneş o günün sabahında sivilleri giyip eve gidecem kolumda nöbetçi çavuş kolluğu 15 tane kuleyi geziyordum gecenin 3 ünde.. askerde 5 celp acemi geldi geçti elimden. başarı panosu vardı 5 dönem boyunca çalışkanlığa, 4 dönem boyunca eğitim verme başarısında ismimi yazdırdı bölük komutanı oraya. neye yaradı lan evde hala takdir belgeleri duruyor 15 seneden fazladır raftan çıkarmadım bile. oysa diğerleri gibi en azından teskere altı ve teskereci olunca ( son 5-6 ay ) yataydım o kadar yıpranmazdım.
ulen zaten yapacağınız 5 ay.. hepten işkence olsa ne yazar amk. bizim gibi 15 yapanlar napsın.
Hiç bişi bilmiyorum deyin derlerdi . Yoksa tüm işleri size kitlerler.