bugün

düz mantık ile düşünürsek 1 sefer kurtulabilirsiniz ancak uzun vadede hergün tıraş olurken orayıda almanız gerekebilir , daha çıkmaza girer kanımca.
Kelseniz saç ektirmeyi düşünüyorsaniz , bu yöntemle yüzünüzde çıkacak kılları kafanıza ektirebilirsiniz.
(bkz: yalniz olmadigina sevinmek)

liseye gidiyorum o zamanlar. lise 1de henuz cımbız diye bir seyin varligindan haberim yok. ablam filan olmadigindan evde de bulunmuyor.

sarisin olmama ragmen kaslarimin ortasindaki tuylerden rahatsiz oldum ve jiletle aldim. tabi mal gibi, kasimin bir kismini da kestim beceriksizlikten.

o yillarda bir de kasa cizik atma modasi var. onu da yaptim. hadi dedim hazir baslamisim, kaslarimi da biraz kisaltiyim.

sonra baktim kirpiklerim de uzun geldi sanki. makasla da kirpiklerimi kisalttim.

oldu mu sana mutant cinsi bisi. neyse pismanliktan yarabandi filan yapistirdim begenmedigim yerlere.

sonuc: sarisin olduguma sukrettim.

not: kızım ve sevgilime bile anlatmadim bu sacmaliklarimi.
cımbız daha kullanışlı olacaktır.
Nasıl bir şeydir ki bu gece rüyamda yaptığım eylem. Burda başlığı görünce bir tuhaf oldum. Gerçi kaşlarımın arasında alıncak bir şey yokta ufak tefek tüyler var tabi.
kaşların ortasında sakal çıkabilir. lütfen evde denemeyiniz.
Kaş yapayım derken göz çıkarmak deyiminin eyleme dönüşmüş hali.
3 5 kaş kılı yüzünden recep ivediğe dönüşmeyi göze almaktır.
anthony davis olmaya yaklaştıracak eylem.
Sigaraya para buluyorsunuz amk gidin lazer yaptirin ona mi para yok...kirolukta zirve yapmayin.
koli bandı yapıştırıp çekmek daha mantıklıdır ilk başta biraz acıtır ama inanın daha mantıklı.
mantıksızdır. jileti vücudunda nereye değdirirsen değdir artma yapar aşırı şekilde.
Cımbızla almak daha mantıklıdır.
Cımbız daha mantıklıdır.
saç sakal kaşı birbirine karışırtırır.
Önce inceltin makasla, sonra köpük sürüp alın jiletle.