bugün

bazi acemi sevgililerin merak ettigi sorundur. misal ben erkegim sevgilim kizdi, neyse biz bununla 7. cikista opusmustuk.
Hic cikmadanda yapabilirsin bunu genc.
çıkmadan da öpüşülebilir. bunu planlamak öpüşmenin büyüsünü bozar.
ilk buluşmada öpüşülebilir. Öpüşmek matematik işi değildir, his işidir his.

(bkz: ben erkeğim sevgilim kız dı)
1 dir. öpüşmeden çıkmak çıkmakmıdır amk. ilişki öpüştükten sonra başlar. öncesi bir kanka adeta.
(bkz: çıkarmadan beş)
(bkz: ben erkeğim sevgilim erkekti)
görsel
hiçbir çıkmadan sonra.
öncelikle "çıkmak" gibi geri zekalı bir kalıbı kullanarak kurduğumuz liseli avi'ne yakalandığın için şükranlarımı sunmak istiyorum amın evladı.

ergen sorusudur.
bu aranızdaki tutkuya bağlı. bazen ilk buluşmada, bazen hiçbir zaman.
ilk buluşmada hunharca olanı acayip uyuştuğunuz ve etkilendiğiniz anlamına gelir. Çok güzeldir.
makbulu ilk anal sex'ten sonrasıdır. ama sırayı karıştırmış olabilirim...
Karşındaki kişiye duyduğun şeye göre değişir.
Olayın evveli varsa, aylardır kesişiyorsanız, aranızda inanılmaz bir çekim varsa, ilk buluşmada öpüşmenin, elleşmenin hatta sevişmenin hiçbir mahsuru yoktur. Msjları iyi okuyun yeterli.
kişiden kişiye ve buluşma süresine bağlı olarak değişen bir durumdur. ilk buluşma uzun geçtiyse, ikinci buluşmada eğer hanım kişiden yüz bulunabilirse yeltenilebilir. buluşmalar kısa süreli gerçekleşiyorsa dördüncü buluşmayı kapalı bir ortamda noktalamaya bakmak lazım (eviniz gibi. film falan izleyelim denilebilir onu da akıl edin artık). o zaman denenebilir.

zaten öpmeye yeltendiğinde karşılık alamadıysan, durumun analizini yapamadığın için mal olduğun ortaya çıkar.
kız'a de ki; kaçıncı çıkmadan sonra öpüşelim ?

ortak bi karara varın. 3-4 falan derse pazarlıkla 2 ye çek. ilk çıkmada tamam haklı istemeyebilir. çok sıkıntı yaparsa 3'te anlaşın.

bu soruyu sorduktan sonra ilişkiniz devam ederse. sen ayrıl hiç düşünme.
ilkinde öpüşülmeli, ikincide oynaşılmalı, üçüncüde de sevişilmelidir.